Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 maja 2024

Dlaczego warto wybrać regulowane wsporniki pod taras?

Wiosenne i letnie miesiące, które nadchodzą do nas wielkimi krokami, to czas, gdy bardzo chętnie spędzamy chwile z bliskimi na grillowaniu lub piciu kawy na świeżym powietrzu. Jeśli nie masz przestrzeni na takie aktywności przy swoim domu, jest to odpowiedni czas na to, aby ją zbudować. Zobacz, dlaczego warto wybrać regulowane wsporniki, jeżeli zamierzasz stworzyć swój wymarzony przydomowy taras.

Czym są wsporniki regulowane?

Wsporniki z możliwością regulacji są niewielkim, lecz bardzo istotnym wyposażeniem, które znacznie ułatwi Ci budowę tarasu. Umieścisz je bezpośrednio na podłożu, bez konieczności przymocowywania do niego. Wyjątkową ich cechą jest możliwość regulacji wysokości. W zależności od wybranego przez Ciebie produktu, będziesz miał możliwość korekty każdej z podstawek w przedziale kilkudziesięciu milimetrów. Polecamy wsporniki pod legary dostępne w sklepie internetowym Julomax. Możesz wybrać zarówno niższe modele (95-125 mm), jak też wyższe (nawet 215-245 mm).

Zalety wsporników regulowanych

Możliwość zmiany wysokości każdego wspornika znacznie ułatwia pracę nad tarasem na wszelkiego rodzaju trudnych podłożach. Nie musisz wykonywać wylewki, a taras wypoziomujesz odpowiednio nawet na nawierzchni cechującej się nierównościami, czy też na trawie. Zaoszczędzisz dzięki temu zarówno czas, jak i pieniądze.

Oszczędność zapewnia również wspomniany już brak konieczności montażu podkładek do podłoża. Nie musisz używać klejów ani zapraw, więc budowa tarasu stanie się jeszcze łatwiejsza. Suchy montaż to też duże możliwości pod względem dokonywania ewentualnych modyfikacji tarasu lub jego demontażu.

To rozwiązanie polecane jest nie tylko do prywatnych domów, lecz też do kawiarni lub restauracji. Jeśli chcesz zapewnić gościom Twojego lokalu przyjazną przestrzeń na tarasie na świeżym powietrzu, a obawiałeś się jego budowy, ponieważ jedynie dzierżawisz dany lokal i teren, to taras na wspornikach regulowanych będzie odpowiednim rozwiązaniem. W razie konieczności będziesz mógł łatwo zdemontować całą konstrukcję bez konsekwencji dla nawierzchni, na której stała. Do wykorzystania wspólnie ze wspornikami polecamy deski Ultrashield. Są przeznaczone do użycia na zewnątrz i cechują się dużą odpornością na promienie słoneczne czy opady atmosferyczne. Mimo intensywnego użytkowania na tarasie na świeżym powietrzu nie odbarwią się ani nie odkształcą. Dostępne są też w różnych wariantach kolorystycznych, więc pasować będą do każdej przestrzeni.

Jeśli szukasz uniwersalnego, wygodnego wyposażenia do wybudowania swojego wymarzonego tarasu przy domu lub przy swoim lokalu, to najpraktyczniejszym rozwiązaniem będą właśnie regulowane wsporniki pod legary. To dobry wybór również do prywatnych przestrzeni czy tarasów zaaranżowanych przed domkami letniskowymi.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx