Alexander Orlovsky: droga od kelnera do milionera

Jestem Alexander Orlovsky, założyciel społeczności FFA, przedsiębiorca, mówca na temat kryptowalut. Moje doświadczenie w kryptowalutach przez 6 lat pozwoliło mi kupić wszystko, co chcę, w tym nowe modele samochodów i mieszkanie w Dubaju. Wiem wszystko o kryptowalutach, więc postanowiłem stworzyć kurs na ich temat. Naprawdę chcę, aby więcej dzieci miało możliwość zarobienia solidnych pieniędzy i prowadzenia życia, o jakim marzą.

Aleksander Orłowski opinie

Jak zaczęła się moja ścieżka w biznesie

Urodziłem się w Kijowie i chodziłem do szkoły w Troeszczynie. Moja rodzina była zwyczajna i nie wyróżniała się bogactwem od innych. Od najmłodszych lat zastanawiałem się, gdzie mogę zarobić pieniądze. Próbowałem różnych zawodów: byłem benzynistą, sprzedawcą, kelnerem, barmanem, konsultantem w sklepie, a nawet zmywałem naczynia w kawiarni. Ale nic z tego nie przynosiło zysków. Po prostu stałem w miejscu. Próbowałem też jeździć taksówką i okazało się, że tam też nie ma pieniędzy. Mieszkałem w tanim mieszkaniu, ciągle oszczędzałem i nie wiedziałem, co robić. Chcąc poprawić swoją sytuację w wieku 16 lat przeprowadziłem się do Polski. Tam coś się wydarzyło.

Punkt wyjścia

Pierwszym sygnałem, że coś zaczęło się zmieniać w moim życiu była niespodziewana znajomość. Pracowałem jako barman i rozmawiałem z klientem o jego zarobkach. Powiedział mi, że stał się bogaty dzięki kryptowalutom i krótko powiedział mi, co i jak mam zrobić. Uznałem, że to proste i sam spróbowałem zgłębić temat i zacząć zarabiać.

Jednak nie udało mi się. Straciłem około 1000 $ i wydawało mi się, że to była porażka. Wtedy znalazłem kontakt do znajomego z baru i poprosiłem go, aby wprowadził mnie do swojego kręgu znajomych. Zabrał mnie na wszystkie imprezy, na których zbierali się inni biznesmeni. Jeździłem tam autobusem, a ci ludzie podróżowali fajnymi zagranicznymi samochodami. Postanowiłem wtedy, że wkrótce też przyjadę takim samochodem.

Jestem wdzięczny temu przyjacielowi, który otworzył przede mną świat kryptowalut i pomógł mi znaleźć się w społeczności, w której można się wiele nauczyć. Wpadłem w krąg podobnie myślących ludzi. Byłem otoczony przez ludzi sukcesu, którzy zarabiali na kryptowalutach i dzielili się ze mną informacjami. Nie minęło wiele czasu, zanim zarobiłem swoje pierwsze 1000 USD i rzuciłem pracę w barze.

Start kariery

Zaczęło się moje nowe, długo oczekiwane życie. Przedsiębiorca i osoba odnosząca sukcesy – tak teraz mówili o mnie ludzie. Chciwie chłonąłem wszystkie przydatne informacje, stale się rozwijając, spotykając ludzi, szukając nowych możliwości. Wkrótce stać mnie było na pierwsze drogie zakupy i prezenty dla mamy. W wieku 22 lat byłem współzałożycielem i Brand Partnerem w Investhub, klubie inwestycyjnym. Później stworzyłem platformę edukacyjną zamkniętej społeczności FFA, gdzie każdy może dowiedzieć się, jak zarabiać na kryptowalutach.

Co osiągnąłem

W trakcie mojej kariery w kryptowalutach zarobiłem milion dolarów. Teraz posiadam zagraniczne nieruchomości i najdroższe samochody. Spełniłem wszystkie swoje marzenia. Mam możliwość dawania drogich prezentów bliskim. Razem z członkami społeczności podróżujemy po całym świecie, jesteśmy wielką przyjazną firmą i jednocześnie zarabiamy pieniądze.

Byłem prelegentem na wydarzeniach na całym świecie, dzieliłem się swoim doświadczeniem w ponad 30 krajach, wielokrotnie występowałem w programie „Magia Rangi”. Założyłem zamkniętą społeczność FFA, w której studenci mają możliwość uczenia się i zarabiania. Mentorzy kursów są zainteresowani wynikami studentów, ponieważ ich zarobki bezpośrednio zależą od dochodów studentów. Wszyscy moi studenci zarabiają od 1500 do 7000 USD bezpośrednio z kursu i istnieje wiele referencji i studiów przypadków na ten temat. To moje kolejne osiągnięcie i powód do dumy, nauczyłem się przekazywać wiedzę innym ludziom i jest to skuteczne.

Moje plany na przyszłość

Planuję rozwijać mój kurs, udostępnić go każdemu kto chce zarabiać, uczyć od podstaw jak pozyskiwać kapitał i nie tracić pieniędzy. Moim marzeniem jest, aby nasza szkoła kryptowalut stała się sławna na całym świecie, bo na to zasługuje. Będę również skalować swój biznes i zarabiać jeszcze więcej, zwłaszcza że mam wszystkie zasoby i wiedzę.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx