Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Co kupić aktywnej fizycznie osobie na prezent?

Szukasz pomysłu na prezent dla osoby aktywnej fizycznie lub takiej, która chce zacząć ćwiczyć? Strzałem w dziesiątkę będą różnego rodzaju akcesoria sportowe, dopasowane do uprawianej przez obdarowywanego dyscypliny sportu. Przedstawiamy kilka propozycji upominków dla aktywnych, które z pewnością przydadzą się w trakcie treningu, a jednocześnie nie obciążą Twojego budżetu!

Pomysły na prezent dla rowerzysty

Jeżeli bliska Ci osoba, której zamierzasz podarować prezent, często jeździ na rowerze, warto zastanowić się nad zakupem różnego typu akcesoriów rowerowych. Możesz postawić na produkty ochronne, zwiększające bezpieczeństwo na trasie, jak lampka rowerowa czy kask lub zdecydować się na akcesoria, które poprawią komfort jazdy – sakwy i uchwyty rowerowe (https://podaruje.com/pl/c/Uchwyty-rowerowe-na-telefon/164) czy też okulary oraz dedykowane rękawiczki. Wybierając podarunek, uwzględnij również to, w jakim celu obdarowywany najczęściej jeździ na rowerze. Jeśli pojazd służy mu przede wszystkim do przemieszczania się, a jego wycieczki rowerowe mają charakter bardziej rekreacyjny, dobrym pomysłem może okazać się zakup bagażnika i torby rowerowej na bagażnik (https://podaruje.com/torby-na-bagaznik-rowerowy) lub też koszyka na kierownicę. Jeżeli natomiast osoba traktuje przejażdżki jako formę aktywności fizycznej i zależy jej na osiąganiu jak najlepszych wyników podczas jazdy, zdecydowanie lepiej sprawdzi się prędkościomierz czy mały koszyczek na bidon.

Co podarować biegaczom?

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla biegacza może być nieco większym wyzwaniem. Liczba akcesoriów do biegania, w porównaniu do jazdy na rowerze, jest nieco ograniczona. Uniwersalne i najczęściej wybierane rozwiązania to etui na ramię oraz nowy strój biegowy. Co jednak  podarować, jeżeli wiesz, że bliski posiada już te produkty i na razie ich nie potrzebuje? Wówczas strzałem w dziesiątkę będzie odzież termoaktywna, w tym bielizna, rękawiczki czy też kominy. Umożliwią one biegaczowi uprawianie sportu nawet zimą, jednocześnie minimalizując ryzyko zachorowania wskutek niskich temperatur. Dobrym pomysłem będzie również inwestycja w pas biegowy (dla krótkodystansowców) lub plecak biegowy (dla długodystansowców).

Jaki prezent sprawdzi się dla osoby ćwiczącej w domu?

Osobom ćwiczącym w domu warto kupić upominek dostosowany do rodzaju ćwiczeń, które najczęściej wykonują. Jeśli trenują bez obciążenia, świetnym pomysłem będzie inwestycja w gumy oporowe. Z pewnością przyda im się także mata treningowa – najlepiej antypoślizgowa. Tym, którzy preferują ćwiczenia siłowe, warto natomiast podarować hantle (dostosowane do ich siły), deskę z uchwytami do pompek bądź specjalny wałek służący do treningu brzucha.

Uniwersalnym pomysłem na prezent będą również rollery lub pistolety do masażu. Pomogą one w regeneracji mięśni i zredukują zakwasy, które mogą pojawić się po intensywnym wysiłku fizycznym. Niezależnie od tego, jaki sport uprawia bliska Ci osoba, podarowanie jej akcesoriów dopasowanych do jej preferowanej formy ćwiczeń lub ułatwiającej relaks po treningu z pewnością sprawi jej wiele radości!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx