Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 czerwca 2024

Ruptela GPS – rozwiązanie dla twojej floty!

Dobrej jakości trackery GPS to niezbędnik każdej firmy posiadającej flotę pojazdów. Szczególnie jeśli mowa o samochodach ciężarowych. Dzięki nim można mieć pełną kontrolę nad trasami wykonywanymi przez kierowców, zużywanym paliwem, a także sposobem, w jaki dysponują oni swoim czasem. Trackery oznaczają również większe bezpieczeństwo – nawet jeśli dojdzie do kradzieży pojazdu, bez większych problemów będziemy mogli odnaleźć jego lokalizację. Jednym z liderów rozwiązań dla biznesu jest firma Ruptela, z której ofertą można się zapoznać pod adresem www.gpswox.com/en/supported-gps-trackers/ruptela.

Ruptela GPS Tracker

Wśród rozwiązań obecnych na rynku niewątpliwie na uwagę zasługuje rozwiązanie oferowane przez firmę Ruptela. Dzięki ich systemowi, działającemu na zasadzie Plug & Track (czyli pozwalającemu na bardzo szybkie zainstalowanie przekaźnika, podłączenie go do instalacji samochodowej i śledzenie, zaledwie w przeciągu kilku minut) można uzyskać bardzo precyzyjne informacje dotyczące stanu pojazdów flotowych, monitoringu poziomu paliwa, ich lokalizacji, prędkości i wielu innych, ważnych szczegółach. Można śledzić od zaledwie 1 do aż 100 pojazdów, uzyskując informacje w czasie rzeczywistym. 

Samo monitorowanie stanu paliwa pozwala nie tylko na wykrywanie wszelkich prób kradzieży, ale również na porównanie stylu jazdy poszczególnych kierowców, jego wpływu na zużycie paliwa, ocenianie jakości i ekonomiczności wybranych tras, a także uświadomienie kierowcy, że jest monitorowany, co może zniechęcić go do prób kradzieży lub oszustwa. 

Dostęp do odświeżanych w czasie rzeczywistym informacji o kierowcy, ładunku i powierzonym mu pojeździe pozwala podejmować korzystniejsze, z punktu widzenia ekonomii decyzje. Dzięki niemu możliwe jest unikanie „pustych przebiegów”, a także opracowywanie modelu przynoszącego największe korzyści zarządzanemu przedsiębiorstwu. Pozwalają one również na uniknięcie stresujących chwil, w sytuacji, gdy przez dłuższy czas nasz kontakt z kierowcą jest utrudniony i nie wiemy, czy wszystko jest w porządku. 

Zautomatyzowane pobieranie danych z tachografu

Jedną z największych zalet wynikających z zastosowania systemu Ruptela jest automatyzacja pracy – bez żmudnego gromadzenia danych z tachografu możemy sprawić, by wszystkie informacji lądowały we wskazanym miejscu. Dzięki temu kierowcy są bezpieczniejsi, unikamy kar, a planowanie tras odbywa się niezwykle płynnie. 

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.