Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 czerwca 2024

Drzwi tarasowe przesuwne – luksus dla każdego

interior of a modern house, wide living room

Tradycyjnie otwierane drzwi tarasowe, stwarzają sporo ograniczeń. Opcja drzwi przesuwnych jest za to droższa, ale… posiada tyle zalet, że staje się zdecydowanie warta inwestycji w nie. Przede wszystkim można uzyskać znacznie większe światło otwarcia, a to sprawia, że domowe wnętrza nabierają zupełnie innego charakteru, korzystnie zmienia się ich estetyka. Czy nie tego oczekujemy w domowych wnętrzach?

Drzwi tarasowe przesuwne to dziś rozwiązanie, które wnosi sporo luksusu i elegancji do wnętrz, jednak może sobie na nie pozwolić coraz większa liczba odbiorców. Ceny stają się odzwierciedleniem jakości, a o tej również nie zapominamy, planując budowę domu czy wymianę stolarki okiennej w już istniejącym obiekcie.

Dlaczego warto postawić na drzwi tarasowe przesuwne? Bo wpływają one na oszczędność miejsca. To zaś sprawia, że mogą zostać zamontowane nawet w małych pomieszczeniach. Nie wymagają pozostawiania wolnej przestrzeni na promień otwarcia, jak to ma miejsce w przypadku drzwi tarasowych otwieranych tradycyjnie. Miejsce tuż przy oknach można dowolnie zagospodarować, stawiając ulubione kwiaty w ozdobnych donicach czy inne dekoracje, a nawet elementy użytkowe, w tym niektóre meble.

System przesuwny nie sprawia trudności w codziennym użytkowaniu. Montaż siłowników decyduje o lekkim i płynnym przesuwaniu dużych przeszkleń. Minimalne progi nie są żadną przeszkodą, dlatego nie mają problemu z poruszaniem się osoby starsze, z chorobami narządu ruchu, jak i dzieci. Jest wygodniej, estetyczniej, zdecydowanie ciekawiej. Zostaje stworzona otwarta przestrzeń, co wpływa na wrażenie jeszcze większej przestronności.

Jak wybrać, zamontować i dopasować drzwi tarasowe przesuwne? O to nie trzeba się martwić, decydując się na propozycje firmy domel.pl. Wieloletnie doświadczenie i szeroka oferta, wraz z możliwością realizacji indywidualnych projektów, trafiają w potrzeby i gusta najbardziej wymagających odbiorców. Profesjonalny i sprawny montaż, zapewniają z kolei bezproblemową eksploatację wybranych drzwi, z wyeliminowanym ryzykiem niespodziewanych usterek.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.