Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 lipca 2021

Czy istnieje idealny prezent dla mężczyzny ?

Trafiony prezent dla mężczyzny, który ma już wszystko, to naprawdę ogromne wyzwanie. Jak go wybrać? Najlepiej gdyby był oryginalny, zabawny a jednocześnie elegancki. Jednak najlepiej, gdyby był dopasowany do osobowości obdarowanego. Takie powinny być prezenty dla mężczyzny, niezależnie od charakteru okazji. Czy są to urodziny, dzień dziadka, dzień chłopaka, czy nawet Gwiazdka, dobrze trafiony prezent zawsze wywoła uśmiech.

Prezent spersonalizowany.

Mężczyźni z klasą posiadają pasje. Mają też dobry gust. Dlatego prezent powinien pasować do osoby. Smakosza wyszukanych drinków, na pewno ucieszy zestaw do whisky w postaci szklanki, podkładki i trzech kamiennych kostek, które nie rozpuszczają się a chłodzą drinka. Jako prezent, pod uwagę można wziąć również oryginalny, szklany shaker albo zestaw do Krwawej Mary. Oprócz stylowego szkła do każdego rodzaju alkoholu, mężczyzna może być również obdarowany gustowną piersiówką z dodatkowym wyposażeniem, dzięki któremu można poprawić swoją formę w każdych trudnych warunkach.

Jeśli chodzi o warunki polowe, to mężczyźnie zawsze przyda się wielofunkcyjny scyzoryk lub karta survivalowa. Natomiast dla wędrowca, nieocenionym upominkiem będzie stylowy kompas. Każde narzędzie z wieloma funkcjami, na pewno ucieszy każdego z panów.

Miłośnika gier w pełni zadowolą karty do gry w gustownym pudełku a także relaksujące gry biurowe. Natomiast dla pasjonatów komputerów ciekawą opcją będą pendrivy w kształcie miniaturowych aut oraz bezprzewodowa myszka w postaci małego samochodu.

Gadżety do biura.

Prezenty dla mężczyzny, który większość dnia spędza w biurze? Naprawdę jest mnóstwo możliwości. Prawdziwego dżentelmena zawsze ucieszy stylowe pióro, lub markowy długopis. Taki ktoś ucieszy się również z organizera lub przybornika biurowego. Również w biurze zawsze przydadzą się gustowne noże do rozcinania listów. A na spotkaniach branżowych każdy biznesmen  z przyjemnością sięgnie po skórzany wizytownik.

Upominki dla mężczyzny modnego.

Każdego pana, który ma wyczucie stylu, na pewno uszczęśliwi elegancki pasek od znanego projektanta. Jednym z bardziej praktycznych prezentów może być też markowy portfel. Panowie na co dzień chodzący w garniturach ucieszą się z gustownych spinek do mankietów, a często podróżujący z etui na koszulę. Dla mężczyzny, który pali, trafionym prezentem może być skórzana lub metalowa papierośnica i stylowa zapalniczka.

Kosmetyki zawsze na czasie.

Może się zdarzyć, że wybór prezentu nastręcza sporo trudności. Jest na to rada. Po prostu postawić na markowe, męskie kosmetyki z górnej półki. Do tego można dorzucić typową, męską kosmetyczkę, która przyda się zwłaszcza w podróży.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl