Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 lipca 2022

Spełnij marzenia o własnym e-sklepie

Pasja do konkretnej dziedziny sprzyja temu, by szybko przekuć zainteresowania w biznes. Będąc ekspertem nie warto czekać z monetyzowaniem swojej wiedzy do momentu, aż uprzedzi nas konkurencja. Trzeba robić to jednak z głową. Założenie e-sklepu jest dziś proste, jeśli tylko znajdzie się odpowiednią platformę. Wtedy pytanie ,,jak założyć sklep internetowy” będzie bardzo proste w odpowiedzi.  Jeśli jesteś gotów wystartować z własnym e-sklepem, przeczytaj ten poradnik. Pomoże Ci on wybrać najlepsze miejsce do realizacji swoich marzeń.

Jaka powinna być platforma e-sklepu?

Platforma na której zakłada się własny e-sklep powinna być łatwa w obsłudze (intuicyjna), niedroga w utrzymaniu i dająca możliwość rozwoju sklepu. Musi być on miejscem, gdzie właściciel poczuje się pewnie, a klient zapragnie robić zakupy. Wprowadzanie do sklepu produktów powinno być proste – nikt nie chce tracić czasu na mozolne wgrywanie kolejnych zestawów, czy ustawianie cen.

Sellingo.pl to rozwiązanie powyższych trudności. Jest prosta w obsłudze nawet dla początkującego sprzedawcy. Bez trudu obsłużysz całą sprzedaż w Twoim e-sklepie. Gdy zatrudnisz pracowników – również oni bez problemu poradzą sobie z jego działaniem. Nie musisz też martwić się o pieniądze. Sellingo.pl oferuje Ci darmowy pakiet. Możesz więc wystartować bez ponoszenia żadnych kosztów! Daje Ci to możliwości przetestowania asortymentu i wybrania tych produktów, które sprzedają się najlepiej.

Z biegiem czasu zacznie przybywać Ci klientów, a sprzedaż będzie rosła. Równolegle większe stanie się też obciążenie serwera. By obsłużyć wszystkich kupujących i zapewnić im idealną szybkość strony. To moment by przejść na płatny pakiet. Umożliwi Ci on korzystanie z superszybkiego serwera, dzięki któremu Twój sklep będzie działał bardzo szybko. Zyskasz tym samym przewagę nad konkurencją, która nie przykłada wagi do tego typu rzeczy. Nie bój się też o koszty – sam zdecydujesz, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy. Dzięki wyższym przychodom nawet nie odczujesz tej drobnej zmiany. Sellingo.pl daje Ci możliwość wyboru optymalnej opcji dla Twojego biznesu. 

Sellingo.pl pamięta też o tym, jak ciężko może być na początku, zwłaszcza, gdy prowadzi się sklep internetowy po raz pierwszy. Grupa eSprzedaż będąca właścicielem platformy oferuje wsparcie w tym zakresie. Uzyskasz dostęp do porad fachowców i praktyków, którzy posiadają ogromną wiedzę na temat e-handlu. Dzięki blogowi Sellingo dowiesz się, jak przyciągnąć i zatrzymać klientów w swoim sklepie. 

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.