Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

11 sierpnia 2022

Zakłady bukmacherskie – jak zacząć?

Zakłady bukmacherskie są w Polsce popularną formą rozrywki. Z jednej strony dostarczają nam niemałych emocji, z drugiej pozwalają ćwiczyć przewidywanie, analityczne myślenie i tworzenie strategii, a przy okazji dają także szansę na dodatkowy zarobek. Jak jednak zacząć swoją przygodę z zakładami prowadzonymi przez internet? Na co zwrócić uwagę podczas wybierania bukmachera, u którego będziemy grać?

1. Zakłady bukmacherskie online – wybierz platformę dla siebie

2. Zakłady bukmacherskie online – bonusy na start

3. Po czym poznać legalnego operatora?

Zakłady bukmacherskie online – wybierz platformę dla siebie

Jeżeli chcemy zacząć przygodę z zakładami wzajemnymi przez internet, musimy najpierw wybrać platformę, na której będziemy grać. Warto tutaj dobrze się zastanowić, ponieważ operatorzy oferują szereg różnych dodatków, bonusów i atrakcji, które mają na celu skuszenie nas do wybrania właśnie tej konkretnej oferty. Dobrze jest więc przeanalizować, który bukmacher daje nam najwięcej, nie tylko pod względem dodatkowych ciekawostek, ale przede wszystkim rozkładu kursów, transparentności wypłat itp.

Zakłady bukmacherskie online – bonusy na start

Ponieważ konkurencja na rynku bukmacherów jest naprawdę duża, właściwie każdy legalnie działający operator oferuje nam różne atrakcje na powitanie. Zazwyczaj możemy podzielić te dodatki na kilka podstawowych kategorii:

  • bonus na powitanie, za samą rejestrację konta;
  • bonus za pierwszą wpłatę pieniędzy na konto;
  • darmowy los, tzw. bez ryzyka, na zachętę na początek gry;
  • bonusy kombinowane, zakładające np. że gdy wygramy określoną kwotę, bukmacher zwielokrotni naszą wygraną.

Niektóre zakłady bukmacherskie online proponują kilka różnych bonusów, które możemy zastosować równolegle lub musimy wybrać jeden. Dlatego właśnie warto zwrócić na nie uwagę, kiedy wybieramy platformę do gry.

Po czym poznać legalnego operatora?

Warto pamiętać, że granie u legalnego bukmachera to nie tylko kwestia bezpieczeństwa naszego depozytu. Operatorzy posiadający odpowiednie zezwolenie zajmują się także kwestią odprowadzenia podatku od wygranych, dzięki czemu nie musimy się martwić, że któregoś dnia odwiedzi nas przedstawiciel Urzędu Skarbowego z prośbą o uregulowanie brakującego podatku. Podstawowym warunkiem legalności bukmachera jest oczywiście wspomniane zezwolenie, wydawane przez Ministra Finansów, a także szereg innych, drobnych działań, które ten musi podjąć, jak np. łatwo dostępne dane firmy czy zgodność regulaminów w stosunku do polskiego prawa.

Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.