13 kwietnia 2021

Filmy i seriale online przez internet – porównanie dostawców

Miłośnicy filmów i seriali mają w dzisiejszych czasach wiele możliwości. Era stacjonarnych wypożyczalni skończyła się na dobre, a prym wiodą dziś internetowe platformy VOD. Wiele osób poszukuje darmowych źródeł, trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że źródła te często są przepełnione reklamami i przede wszystkim nielegalne. Legalnych platform jest natomiast na polskim rynku dość sporo, a cena za korzystanie z nich nie jest wygórowana. W tym artykule wymienię kilka wartych uwagi serwisów z filmami i serialami.

CDA premium

To jeden z najbardziej popularnych w Polsce serwisów. Przez bardzo długi czas było to miejsce, w którym umieszczano filmy z nielegalnego źródła. Tą sytuację zmieniło jednak wprowadzenie usługi CDA premium. W bazie możemy znaleźć prawie 7 tysięcy filmów i seriali online dostępnych legalnie. Z CDA premium możemy korzystać przez 14 dni za darmo w ramach okresu próbnego. Po upłynięciu tego czasu dostęp do strefy premium kosztuje 19,90 zł miesięcznie.

Netflix

Tą nazwę znają chyba wszyscy miłośnicy internetowego kina. Najpopularniejsza na świecie platforma posiada w swojej bazie wiele własnych, bardzo dobrych produkcji oraz innych treści z zewnętrznych źródeł. Netflix umożliwia zapisywanie filmów w celu oglądania ich offline oraz posiada system polecanych filmów, dostosowanych do użytkownika. Na terenie Polski Netflix nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego, konieczne więc jest zakupienie jednego z trzech pakietów – podstawowego w cenie 34 zł na miesiąc, standard z opłatą miesięczną 43 zł lub premium, którego koszt to 52 zł miesięcznie. Różnica w pakietach polega na dostępnej jakości i liczbie ekranów do jednoczesnego oglądania. Popularną formą jest korzystanie z platformy przez kilka osób na jednym koncie.

HBO GO

Serwis VOD, który oferuje dostęp do ogromnej bazy filmów i seriali online. Początkowo dostępny tylko dla abonentów, którzy mieli wykupiony pakiet kanałów HBO. Od marca 2018 dostęp do platformy można wykupić bez konieczności posiadania pakietu HBO, bezpośrednio w serwisie. Cena za dostęp to 19,90 zł za miesiąc. HBO GO oferuje także bezpłatny, miesięczny okres próbny.

0 0 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x