Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

10 czerwca 2023

Filmy i seriale online przez internet – porównanie dostawców

Miłośnicy filmów i seriali mają w dzisiejszych czasach wiele możliwości. Era stacjonarnych wypożyczalni skończyła się na dobre, a prym wiodą dziś internetowe platformy VOD. Wiele osób poszukuje darmowych źródeł, trzeba jednak zdawać sobie sprawę z tego, że źródła te często są przepełnione reklamami i przede wszystkim nielegalne. Legalnych platform jest natomiast na polskim rynku dość sporo, a cena za korzystanie z nich nie jest wygórowana. W tym artykule wymienię kilka wartych uwagi serwisów z filmami i serialami.

CDA premium

To jeden z najbardziej popularnych w Polsce serwisów. Przez bardzo długi czas było to miejsce, w którym umieszczano filmy z nielegalnego źródła. Tą sytuację zmieniło jednak wprowadzenie usługi CDA premium. W bazie możemy znaleźć prawie 7 tysięcy filmów i seriali online dostępnych legalnie. Z CDA premium możemy korzystać przez 14 dni za darmo w ramach okresu próbnego. Po upłynięciu tego czasu dostęp do strefy premium kosztuje 19,90 zł miesięcznie.

Netflix

Tą nazwę znają chyba wszyscy miłośnicy internetowego kina. Najpopularniejsza na świecie platforma posiada w swojej bazie wiele własnych, bardzo dobrych produkcji oraz innych treści z zewnętrznych źródeł. Netflix umożliwia zapisywanie filmów w celu oglądania ich offline oraz posiada system polecanych filmów, dostosowanych do użytkownika. Na terenie Polski Netflix nie oferuje bezpłatnego okresu próbnego, konieczne więc jest zakupienie jednego z trzech pakietów – podstawowego w cenie 34 zł na miesiąc, standard z opłatą miesięczną 43 zł lub premium, którego koszt to 52 zł miesięcznie. Różnica w pakietach polega na dostępnej jakości i liczbie ekranów do jednoczesnego oglądania. Popularną formą jest korzystanie z platformy przez kilka osób na jednym koncie.

HBO GO

Serwis VOD, który oferuje dostęp do ogromnej bazy, gdzie znajdziecie filmy i seriale online. Początkowo dostępny tylko dla abonentów, którzy mieli wykupiony pakiet kanałów HBO. Od marca 2018 dostęp do platformy można wykupić bez konieczności posiadania pakietu HBO, bezpośrednio w serwisie. Cena za dostęp to 19,90 zł za miesiąc. HBO GO oferuje także bezpłatny, miesięczny okres próbny.

SPOKEO – odpowiedź na wszystkie potrzeby Internetu

SPOKEO to firma, która założona została przez Piotra Sochana. Stworzyli wiele różnorodnych stron internetowych, które mają na celu uprzyjemnić internautom korzystanie z Internetu. Każda z tych witryn zajmuje się czymś zupełnie innym, więc każdy ma szansę na znalezienie czegoś dla siebie. W kontekście poprzednich akapitów, porównania platform streamingowych, jeśli potrzebujecie większej ilości informacji – wejdźcie na Pinbook.pl, gdzie znajdziecie mnóstwo opisów seriali i filmów. Oprócz tego liczne filmografie, newsy ze świata gier i technologii, a także plotki z celebrytami, mniej i bardziej popularnymi gwiazdami i nowymi odkryciami ze świata celebryckiego. To jednak jeden z wielu projektów SPOKEO. Mają oni w swojej ofercie więcej stron internetowych, które od lat znajdują się na szczycie wyszukiwarek i są niezwykle popularne. Sprawdźcie te propozycje, a może znajdziecie coś dla siebie:

  • Pracaonline.net – strona, jak sama nazwa wskazuje, pozwala na znalezienie pracy w Internecie. Zarówno pełnoetatowej i zdalnej, jak i dodatkowej czy chałupniczej. Oferty są starannie wyselekcjonowane, nie da się ich znaleźć nigdzie indziej w Internecie. Dzięki temu użytkownicy witryny mają większe szanse na znalezienie wymarzonego zatrudnienia.
  • I-mobi.pl – to z kolei serwis, który pozwala na lokalizowanie dowolnego telefonu, na którym uprzednio należy zainstalować aplikację śledzącą. To banalnie proste, a instrukcja krok po kroku umieszczona jest na stronie. Naprawdę wystarczy jedynie zainstalować aplikację, która ma sprawdzać lokalizację właściciela komórki, a na mapie pojawia się jego lokalizacja, z dokładnością do niemalże jednego metra. Takie to proste! A jakie skuteczne. Koniec z niepotrzebnymi nerwami.
  • Infonumer.pl – strona internetowa, która pozwala na szukanie właścicieli nieznanych numerów, które do nas wydzwaniają. W określone miejsce na stronie wystarczy wpisać ciąg cyfr, a naszym oczom ukazuje się raport z ocenami i komentarzami dotyczącymi numeru. I na tej podstawie możemy podjąć decyzję czy telefon odebrać, czy też nie.

Jednak nie znaleźliście niczego dla siebie? Sprawdźcie na stronie SPOKEO, co jeszcze mają wam do zaoferowania.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx