Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 maja 2024

Diabeł tkwi w szczegółach: artykuły biurowe podnoszące efektywność pracy

Choć biuro jest niewątpliwie wizytówką każdej firmy, to nie będziemy dzisiaj poruszać kwestii designu. Równie istotną kwestią są pracownicy – przecież to od Waszej efektywnej i opierającej się na wzajemnym szacunku współpracy zależy sukces Twojego przedsiębiorstwa. Jak zwiększyć efektywność pracy w swoim biurze? Choćby to był najlepszy ekspres do kawy, to samo cappuccino o 11:00 nie wystarczy…Czy wiesz, że do zwiększenia efektywności pracy mogą przyczynić się także artykuły biurowe?

Efektywność pracy – diabeł tkwi w szczegółach

Wyobrażasz sobie jak uciążliwa byłaby praca gdybyś non stop musiał szukać długopisu, gdyby na biurku brakowało Ci już miejsca przez co i raz dochodzące nowe stosy dokumentów, teczek i przesyłek? Nie wspominając już o fakcie jak ciężkie były by biurowe realia, gdyby znalezienie spinacza było zadaniem na miarę szukania igły w stogu siana… W takich warunkach zdecydowanie łatwiej o zniechęcenie się i poirytowanie, niżeli efektywnie przepracowane 40 h w tygodniu. Podpowiemy więc Ci dzisiaj jak zapanować nad chaosem w pracy i tym samym przyczynić się do większej motywacji u pracowników.

Artykuły biurowe: Niech zapanuje porządek!

Zapomnij o układaniu dokumentów na biurku w stosiki – prędzej czy później, nieważne jak bardzo będziesz się starał, pomylisz kupki i papiery do archiwum trafią do sekcji tych przeznaczonych do sprawdzenia. Wszystkim miłośnikom dokumentacji na biurku polecamy artykuły biurowe, które pomogą zapanować im nad chaosem zanim będzie za późno… są nimi stojące organizatory, które możesz postawić na blacie stołu. Dzięki przegródkom oraz możliwości oznaczenia „szufladek” bałagan w dokumentacji stanie się przeszłością, a Ty będziesz miał papiery dosłownie na wyciągnięcie ręki. 

Skoro o porządku mowa nie obędzie się także bez innych artykułów biurowych, a mianowicie kolorowych spinaczy – najlepiej jeśli dany kolor dedykowany będzie dokumentom określonego typu np. umowom, a inny przeznaczony dla dokumentów, które mają trafić do niszczarki. 

Kolorowe artykuły biurowe 

Czy wiesz, że notowanie, używanie kolorowych zakreślaczy i pisaków pobudza wyobraźnię i uwalnia zdolności twórcze? Czym prędzej  złóż więc zamówienie na kolorowe zakreślacze do biura!

Każdy były i obecny student powie Ci jak pomocne są kolorowe mazaki, gdy np. robisz research do pracy magisterskiej, czy tez podkreślasz najważniejsze informacje przygotowując się do egzaminu. W pracy takie artykuły biurowe przydają się zwłaszcza wówczas, gdy pracownicy np. omawiają dużą ilość wydrukowanego tekstu – za pomocą zakreślaczy mogą wówczas zaznaczyć najważniejsze kwestie i wrócić do nich, gdy tylko przyjdzie taka potrzeba. 

Artykuły biurowe, które wybaczają pomyłki 

Kto nigdy nie musiał nanieść poprawek w swoich notatkach niech pierwszy rzuci kamieniem…Na szczęście nie jesteś skazany na przepisywanie od nowa całego tekstu! Z pomocą przychodzą wówczas korektory w taśmie, które w przeciwieństwie do tych w pisaku pozostawiają schludny i szybko wysychający ślad, dzięki czemu nie musisz martwić się o to, że korektor rozleje się po całej kartce i z Twoich notatek powstanie dzieło na wzór sztuki nowoczesnej. 

Zapewnij wygodę, efektywność otrzymasz w cenie! 

Warto także zadbać o artykuły biurowe, które zapewnią pracownikowi komfort. Czy wyobrażasz sobie jak uciążliwe nie tylko dla zdrowia, ale też efektywności pracy jest siedzenie na niewygodnym fotelu przez 8 godzin dziennie? Zapewnienie odpowiednich warunków jest nieodłącznie powiązane z efektywnością Twoich pracowników!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx