Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 maja 2024

Idealny prezent dla taty? Wieczne pióro!

fot. materiały prasowe

Zastanawiasz się, jaki prezent mógłbyś podarować swojemu ojcu? Po co ofiarować coś, co i tak będzie tylko kurzyło się na dnie szafki? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich osób, które chciałyby znaleźć prezent idealny, pragniemy zaproponować im jedno z eleganckich piór wiecznych.

Wykonanie, które przyciąga wzrok

Pióro wieczne, które jest starannie wykonane i posiada niezwykłe szczegóły, należy do przedmiotów wysoko cenionych. Jest rzeczą użytkową, jednak zarazem stanowi małe dzieło sztuki, jak na przykład pióro wieczne Rudyard Kipling “IF” z edycji limitowanej 1895, dostępne w sklepie Bazarnik.pl. Stanowi ono idealny przykład przedmiotu kolekcjonerskiego, które wyjątkowe szczegóły przyciągną uwagę każdego, kto tylko na nie spojrzy.

Korpus i skuwka tego niezwykłego pióra zostały wykonane ze specjalnej żywicy o głębokim, zielonym kolorze, na której znalazły się złote zdobienia. Korpus przypomina dzięki temu skórę tygrysa, co nawiązuje do Shere Khana, tygrysa, będącego oponentem Mowgliego z “Księgi Dżungli”. Z kolei na skuwce widnieją oblicza małp oraz wilcza głowa zwieńczająca klips, co również jest nawiązaniem do najsłynniejszej książki Kiplinga, w której mały chłopiec wychowuje się pośród stada wilków. Ekskluzywności dodają pióru także złota stalówka z wygrawerowaną głową słonia oraz wygrawerowane na nim cytaty.

Nie ulega wątpliwości, że jest to jedno z ciekawszych i bardziej unikatowych piór, jakie można sobie wyobrazić. Każdy wymagający użytkownik, który ceni sobie szczegółowość i unikalność, na pewno będzie mógł poszczycić się jego posiadaniem. Uwzględniając przy tym, że może być ono nie tylko wyjątkowym, ale również bardzo użytecznym prezentem, wydaje się idealnym wyborem na Boże Narodzenie. Może też przypomni ukochanemu tacie o tym, jak sam był małym chłopcem i pasjonował się książką Kiplinga?

Prezent zindywidualizowany

Każdy z nas docenia prezenty, które są nie tylko ładne i praktyczne, ale również nawiązują bezpośrednio do jego osoby. Mogą odnosić się do pasji, którą osoba taka posiada, mogą zostać jej także zadedykowane. To ostatnie rozwiązanie może przybierać dwojaką formę: dedykacji odnoszącej się do tego, kim jest obdarowywany lub jego imienia.

Niezależnie od tego, czy wybór padnie na imię, czy na “Kochanemu Tacie”, warto skorzystać z oferty, którą posiada Bazarnik.pl – pióra wieczne, artykuły piśmienne, eleganckie upominki. To sklep, w którym dokonasz zarówno zakupu idealnego pióra znanej i cenionej marki, ale również zamówisz samą dedykację, umieszczając ją na klipsie lub skuwce. Dzięki temu twój ojciec na pewno poczuje się wyróżniony i nie będzie już chciał pisać niczym innym.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx