Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

31 maja 2024

Pamiątka ślubu

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu dlatego też warto uwiecznić te chwile za pomocą profesjonalnej sesji fotograficznej. Przysięga małżeńska i chwile wzruszenia zaproszonych gości w kościele oraz widok Młodej Pary. Chwile te z pewnością będzie chciało się pamiętać po latach, a także pokazać kolejnym pokoleniom jak wyglądało to wydarzenie do którego będą mogli przenieść się oglądając zdjęcia lub film. Warto zadbać o wspomnienia z wielkiego dnia uwieńczonego zabawą do białego rana.

Propozycje pamiątki ślubu

  1. Album ślubny – na uwiecznienie chwil jest wiele sposobów. Jedną z nich jest fotografia ślubna na których uchwycono ważne chwile. Zdjęcia warto przechowywać w albumie, który jest pięknie wykończony na przykład okolicznościowym grawerem. Do albumu z zdjęciami sięga się często więc warto zadbać o jego oprawę. Nietuzinkowe zdjęcia chwytają za serce i doskonale przypominają ważne chwile ślubu.
  2. Film ślubny – dopełnienie uwieczniania ważnych chwil z ślubu. Takie nagrania po latach najlepiej ogląda się z otoczeniu najbliższych. Zdjęcie uwiecznia chwile, a taśmy wideo rejestrują całe wydarzenie, każdy gest, każdą łzę, poza tym mamy zapis zabawy weselnej do białego rana. Po latach film ślubny pobudza pamięć i przywołuje wspomnienia z tego wielkiego dnia.
  3. Księga gości – jest wiele sposobów na uwiecznienie chwil ślubu. Fotografia i film są jednym z nich, lecz wyjątkową pamiątką wielkiego dnia jest księga gości z ankietami. Księgę gości można nazwać nietypowym rozwiązaniem, które skutecznie przywołuje wspomnienia. Jest to też numer jeden w kategorii najciekawsza pamiątka ślubna.

Firma Carpentry Shop oferuje księgę gości ślubnych. Solidna drewniana oprawa udekorowana spersonalizowanym grawerem, metalowe ringi i kartki z grubego papieru tworzą całość. Można wybrać kolor okładki oraz dekorację zgodną z oczekiwaniami Młodej Pary. Zostaje tylko wybór ankiety i oczekiwanie na zapełnienie się komentarzami i wpisami. Zabawne pytania kuszą gości weselnych do wymyślnych i zabawnych wpisów. Księga gości rozbawi Was nawet po upływie wielu lat. Uśmiech na twarzy będzie gościł za każdym razem gdy otworzysz księgę gości weselnych i przeczytasz ich złote myśli. Księga gości nawet po upływie kilkudziesięciu lat będzie przynosić wrażenie, że uroczystość ślubna miała miejsce chwile temu. Trwała, solidna i oryginalna księga gości zachwyci każdego.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx