Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 lipca 2024

Bonusy bukmacherskie od A do Z

Każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z obstawianiem meczy z pewnością nie raz słyszał już o tak zwanych bonusach powitalnych i kodach promocyjnych. Dzięki nim, ewentualna przegrana nie jest tak bolesna, jak mogłoby się wydawać. Ponadto, bonusy bukmacherskie, szczególnie te powitalne dają szanse na dodatkowe korzyści płynące z typowania rozgrywek. Dziś odpowiemy na pytanie, czym są promocje bukmacherskie i jak z nich korzystać. 

  1. Bonusy i promocje bukmacherskie
  2. Typy bonusów bukmacherskich
  3. Gdzie szukać najlepszych ofert? 

Bonusy i promocje bukmacherskie

Na początek warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czym są bonusy i promocje bukmacherskie. Bonusy to nic innego jak atrakcyjne premie, które bukmacherzy przyznają graczowi. Trzeba jednak wiedzieć, że nie otrzymuje ich każdy obstawiający. Aby je otrzymać, trzeba spełnić pewne warunki. Są to, między innymi rejestracja w na stronie operatora czy złożenie depozytu. Z takich bonusów korzystają zarówno nowi, jak i doświadczeni gracze. Każdy chętnie przyjmuje darmowe środki, które może następnie pomnożyć. 

Na rynku można znaleźć ciekawe propozycje takie jak np. betclic kod promocyjny dla nowych graczy czy oferty dla stałych bywalców. 

Typy bonusów bukmacherskich

Rodzaje bonusów i promocji bukmacherskich są uzależnione od tego, czy kieruje się je do nowych czy też stałych graczy. Na ogół operatorom zależy, aby przyciągnąć nowych klientów, dlatego też opcje na start bywają bardzo atrakcyjne. Nie mniej jednak, również starzy wyjadacze mogą cieszyć się z niecodziennych promocji. 

Jeżeli chodzi o opcje powitalne, bukmacherzy przygotowali m.in. wspomniany wcześniej bonus powitalny, jak np. betclic bonus powitalny – premię przyznawaną nowym obstawiającym. Wyróżniamy trzy podstawowe typy takich premii:

  • bonus od depozytu – inaczej premia, której wysokość zależy od kwoty, jaką gracz wcześniej wpłacił na konto
  • darmowy zakład – dzięki niemu nowy obstawiający może typować rozgrywki przy użyciu kwoty, którą otrzymał od bukmachera
  • zakład bez ryzyka – bardzo atrakcyjny bonus. Zakłada, że jeżeli typ okazuje się nietrafiony, bukmacher zwraca założone pieniądze na konto użytkownika. 

Na rynku istnieją także inne rodzaje bonusów przeznaczonych dla stałych graczy. Bardzo często są to dodatkowe środki finansowe, które bukmacher oferuje w zamian za aktywne wnoszenie zakładów w danym momencie czy polecenie znajomego.  

Gdzie szukać najlepszych ofert?

Szukając najciekawszych promocji i bonusów bukmacherskich dobrze jest zaglądać na tematyczne strony przeznaczone dla obstawiających i porównywać oferty operatorów. Warto też upewnić się, że dany bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów na organizację zakładów. 

Warto pamiętać, że zakłady bukmacherskie dozwolone są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Hazard może uzależniać,  graj odpowiedzialnie i rozważnie. Możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów. Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet organizowane przez firmy znajdujące się na stronie https://meczyki.pl/ posiadają odpowiednie zezwolenie Ministerstwa Finansów na działanie na terenie Polski.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx