Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

13 sierpnia 2022

Gdzie szukać najlepszych bukmacherów?

Oferta zakładów bukmacherskich jest szeroka i często zastanawiamy się, gdzie warto stawiać. Także istnieje wielu oszustów, dlatego warto korzystać z usług legalnych bukmacherów. Jeśli zastanawiasz się, gdzie można znaleźć wiarygodne informacje, przeczytaj ten artykuł do końca.

1.      Kim są bukmacherzy i czym się zajmują?

2.     Gdzie szukać najlepszych bukmacherów?

3.      Ranking bukmacherów 2020

4.      Polscy bukmacherzy

Kim są bukmacherzy i czym się zajmują?

Zakład bukmacherski zajmuje się przeprowadzaniem transakcji między graczem a bukmacherem. Typer, osoba typująca dany mecz przewiduje jego wynik. Jeśli rezultat jest zgodny z typem, otrzymuje się wypłatę. Wysokość takiej wygranej jest zależna od wysokości stawki, którą postawił gracz i wielkości kursu ustanowionego przez zakład.

Gdzie szukać najlepszych bukmacherów?

W internecie można znaleźć oferty wielu zakładów, ale skąd wiedzieć, który jest godny zaufanie? Znaną i wiarygodną stroną jest łączy nas pasja, która oferuje liczne rankingi, analizując najważniejsze zakłady bukmacherskie online oraz przygotowując ich zalety i wady. Sprawdzili oni przebieg procesu rejestracji do każdego serwisu, szukając najlepszych propozycji. Pełną listę znajdziesz na ich stronie.

Ranking bukmacherów 2020

Na stronie można znaleźć przygotowany ranking przez ekspertów na ten rok. Pod uwagę wzięli bonusy na start, promocje, liczbę oferowanych wydarzeń oraz wysokość oferowanych kursów. LV Bet, Noblebet i Betclic to najlepsi legalni bukmacherzy 2020. Pierwszy z nich wyróżnia się aplikacją mobilną i przejrzystym wyglądem, ale dysponuje małą ofertą na sporty motoryzacyjne. Noblebet oferuje bonus do 1650 zł i atrakcyjne kursy, ale nie przekonują designem strony. Betclic ma wysokie kursy, najwyższy cashback na rynku, ale ma mały wybór metod płatności.

Polscy bukmacherzy

W tym roku Ministerstwo Finansów wydało 18 licencji na urządzanie zakładów bukmacherskich online. Pojawiły się trzy nowe zakłady, oferujące dobre oferty. Inni znani polscy bukmacherzy to Betfan, ETOTO i forBET. Zaletami pierwszego są dobra obsługa i granie bez podatku, ale wadą brak aplikacji mobilnej. ETOTO oferuje dobre bonusy i szeroką ofertę zakładów, ale strona ma słabą szatę graficzną. forBET wyróżnia się funkcjonalnym serwisem i ciekawe oferty Happy Hour. Warto wziąć pod uwagę, że jeśli jakiś zakład nie pojawia się na liście, oznacza, że jest nielegalny. I trzeba pamiętać, że zagraniczni bukmacherzy nie mają pozwolenia na działanie w Polsce Tylko jeśli przebywasz za granicą lub otrzymasz kod promocyjny, możesz korzystać z ich usług. Jeśli interesuje Cię pełny ranking i dużo więcej informacji, najlepiej wejdź na stronę i przeczytaj wiele innych informacji na ten temat. 

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx