Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

22 maja 2024

Kochasz modę? Nie przepłacaj za ubrania i kup taniej upatrzone modele!

W sklepach stacjonarnych i internetowych wybór ubrań jest wręcz ogromny. Nie sztuką jednak jest kupić modną sukienkę czy bluzkę w standardowej cenie. Wytrawne poszukiwaczki najciekawszych egzemplarzy wiedzą, że najlepiej upatrzony ciuch upolować znacznie taniej – za 10, 20, a nawet 50% ceny!

Ulubione marki w najlepszych cenach

Kupony rabatowe do bonprix, dostępne na stronie internetowej Coupondojo.com, stwarzają szansę na zakup ubrań wyselekcjonowanych marek w najkorzystniejszych cenach. Duże marki, raz na jakiś czas, organizują akcje promocyjne, podczas których można kupić modne ubrania nawet za mniej niż 40 złotych. To świetna okazja do uzupełnienia garderoby dla tych, którzy lubią ubrać się stylowo, a przy okazji nie przepłacać. Często w ramach tego typu kampanii sprzedażowych zdarzają się sytuacje, w których można nabyć duże rozmiary w małych cenach.

Zniżka za zapisanie się do newslettera a dodatkowe zniżki

Sklepy internetowe, zarówno te największe, jak i małe, dopiero raczkujące, chcąc zachęcić nowych klientów do zakupów, sięgają często po wabik w postaci zniżki za zapisanie się do newslettera. Obietnica obniżenia kosztów zakupu upatrzonego produktu bardziej skłania klienta do poświęcenia czasu na wpisanie do formularza podstawowych danych. Zwykle jest to imię i adres e-mail. Imię pozwala na większą personalizację dalszej komunikacji i otwiera drogę do skutecznego marketingu. Oprócz tego, klient dobrowolnie pozostawiający swoje dane wyraża zgodę na ich dalsze wykorzystanie do celów reklamowych, przedstawiania ofert i rabatów, zatem z perspektywy właściciela sklepu automatycznie uregulowane są również kwestie dotyczące RODO. Klient po zapisie do newslettera otrzymuje na swoją skrzynkę e-mailową podziękowanie w postaci kodu rabatowego obowiązującego przy pierwszych zakupach.

Kiedy są największe wyprzedaże?

Okresów najlepszych wyprzedaży w sklepach internetowych jest kilka. Pierwszym z nich jest tak zwany Black Friday, przypadający w ostatnich dniach listopada. Tuż po nim, w najbliższy poniedziałek, przypada Cyber Monday. O ile pierwsze z tych świąt zwykle dotyczy sporych obniżek cen produktów, zwłaszcza odzieży, elektroniki czy książek, o tyle drugie z nich pozwala uzyskać darmową dostawę. Moda na Black Friday i Cyber Monday przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Wygląda na to, że zadomowiła się u nas na dobre. Kolejną okazją do upolowania ubrań po znacznie niższych cenach są wyprzedaże kolekcji zimowej, przypadające od pierwszego dnia świąt Bożego Narodzenia aż po końcówkę stycznia. Krótko potem, wczesną wiosną, klienci mogą liczyć na mid season sale, w którym ceny spadają mniej spektakularnie, średnio o 15 czy 20%. Większe rabaty można uzyskać, czekając na letnie wyprzedaże, które przypadają zazwyczaj na okres sierpnia, gdy stare kolekcje zastępowane są powoli przez kolekcje jesienne. Dla fanów sporych obniżek świetną okazją do obkupienia się w nowe rzeczy są końcówki serii. W tej kategorii znajdują się produkty pochodzące ze starych kolekcji, których doszycie nie jest planowane. Minusem tego rozwiązania jest mocno ograniczona dostępność rozmiarów poszczególnych ubrań.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx