Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 maja 2024

Mądre pożyczanie w Smartney

Pożyczaj łatwo i mądrze – to hasło firmy pożyczkowej Smartney. U tego pożyczkodawcy można wnioskować o pożyczki ratalne nawet na 60 miesięcy! Cała procedura ubiegania się o pożyczkę jest realizowana za pośrednictwem internetu. Każdy, kto potrzebuje zastrzyku gotówki, z pewnością powinien wybrać pożyczkę w Smartney.

Pożyczaj łatwo i mądrze – to hasło firmy pożyczkowej Smartney. U tego pożyczkodawcy można wnioskować o pożyczki ratalne nawet na 60 miesięcy! Cała procedura ubiegania się o pożyczkę jest realizowana za pośrednictwem internetu. Każdy, kto potrzebuje zastrzyku gotówki, z pewnością powinien wybrać pożyczkę w Smartney. 

Pożyczki ratalne w Smartney – jak to działa?

W ofercie firmy Smartney znajdują się wyłącznie pożyczki ratalne. Aby móc wnioskować o pożyczkę długoterminową w Smartney, nie trzeba spełniać żadnych specjalnych wymagań ani dostarczać zaświadczeń. Wystarczy zweryfikować swoje dane osobowe. Koszty pożyczek są bardzo niskie, dlatego z powodzeniem można wybrać je zamiast klasycznego kredytu gotówkowego w banku. Złożenie wniosku w Smartney zajmuje tylko kilka chwil, a pieniądze trafiają na konto najpóźniej kilkanaście minut później. Firma korzysta z systemu przelewów błyskawicznych Dotpay, dlatego wszystko jest przebiega naprawdę błyskawicznie. Kwota pożyczki ratalnej może wynosić od 1000 do nawet 60 000 złotych, z kolei okres spłaty wynosi od 12 do 60 miesięcy. Firma Smartney chwali się także profesjonalnym podejściem do każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. 

Więcej informacji odnośnie oferty firmy pożyczkowej Smartney a także opinie jej dotychczasowych klientów można znaleźć na stronie https://yousave.pl/artykuly/smartney-opinie-pozyczki/282. Portal Yousave.pl jest tworzony przez doświadczonych ekspertów w dziedzinie finansów i bankowości, którzy doskonale orientują się w ofertach poszczególnych firm pożyczkowych. 

Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać pożyczkę ratalną w Smartney? 

Smartney stawia swoim potencjalnym klientom niewygórowane, łatwe do spełnienia warunki. Są one następujące:

  • wiek od 25 do maksymalnie 70 lat, 
  • posiadanie polskiego obywatelstwa,
  • posiadanie ważnego dowodu osobistego, 
  • posiadanie adresu zamieszkania i/lub zameldowania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej
  • posiadanie zdolności kredytowej, dzięki której możliwe będzie spłacenie pożyczki we właściwym terminie, 
  • posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych, 
  • posiadanie rachunku bankowego wraz z aktywnym dostępem do systemu bankowości elektronicznej,
  • posiadanie telefonu komórkowego, 
  • posiadanie poczty e-mail.

Wysyłając wniosek o pożyczkę w Smartney, nie musimy przejmować się żadnymi formalnościami czy dostarczać dokumentów osobiście. Wszystkie tego typu kwestie załatwia się zdalnie za pośrednictwem internetu. Informację odnośnie uzyskiwanych przychodów wpisuje się w trakcie wypełniania wniosku na stronie internetowej Smartney. Wnioskowanie o pożyczkę jest tam naprawdę banalnie proste. Pieniądze mogą trafić na konto klienta nawet w kilkanaście minut. Jedynym dokumentem, który jest nam potrzebny do złożenia wniosku o pożyczkę ratalną w Smartney, jest ważny dowód osobisty.

Weryfikacja danych osobowych klientów w Smartney 

Każda firma pożyczkowa musi zweryfikować, czy dane osobowe podane przez osobę składającą wniosek o pożyczkę, są prawdziwe. W Smartney oferowane są trzy sposoby na zweryfikowanie danych osobowych: wykonanie tradycyjnego przelewu weryfikacyjnego na rachunek bankowy Smartney, szybki przelew przez system „Bluemedia” bądź aplikacja Kontomatik, w której łączy się swoje konto bankowe z tą aplikacją, dzięki czemu Smartney automatycznie może zweryfikować dane osobowe wnioskodawcy.

Źródła:
https://www.knf.gov.pl/dla_konsumenta/ostrzezenia_publiczne

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx