Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

6 lutego 2023

Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy? Wyjaśnia konsultant z GR-7.eu!

Dowiedz się jak zamaskować i zatuszować siwe włosy Wyjaśnia konsultant z GR-7.eu

Wydawałoby się, że tej jednej batalii akurat wygrać nie możemy. A dlaczego? Bo przeciwnik nie byle jaki: to czas, a wraz z nim geny, na które, póki co, nie mamy bezpośredniego wpływu. Siwienie włosów jest symbolem przemijania, a przez to jak nic innego potrafi dodać lat i odebrać pewności siebie oraz zadowolenia z własnego wizerunku. A zatem: co na siwe włosy? Z odpowiedzią przychodzi specjalista z serwisu GR-7.eu.

Co jest dobre na siwe włosy?

Zanim przytoczymy produkt o bardziej kierunkowym działaniu na siwe włosy, warto zacząć od podstaw. Siwienie włosów, zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, może być wypadkową wielu czynników – rozpoczyna nasz rozmówca. Trzeba wziąć pod uwagę, że wraz z wiekiem ilość melaniny maleje – to całkiem oczywiste. U jednych jednak zjawisko to dzieje się szybciej i bardziej intensywnie niż u innych. Siwe włosy w młodym wieku mogą być uwarunkowane genetycznie, jak również być efektem słabej higieny życia, czyli złego odżywiania się, nieodpowiedniej ilości snu i relaksu, nadmiernego stresu itd.

Dlatego w pierwszej kolejności, już w młodym wieku, na siwe włosy najlepszy jest sport, zbilansowana dieta i właściwy stosunek pomiędzy pracą i snem. Poleca się tzw. zielone koktajle, w których składzie znajdą się zielone warzywa, owoce, poleca się także algi słonowodne oraz młody jęczmień, które są doskonałym źródłem witamin i minerałów.

Fot. Skuteczny sposób na siwe włosy na https://gr-7.eu

Jak zamaskować i zatuszować siwe włosy?

Zdrowy tryb życia z całą pewnością w jakimś stopniu zahamuje siwienie włosów. Jednak z całą pewnością go nie odwróci – wyjaśnia specjalista z GR-7.eu. Jak pozbyć się siwych włosów? W pierwszej kolejności w wasze ręce trafią środki koloryzujące, łatwe w nakładaniu, stosunkowo niedrogie i… nieskuteczne. Niwelują one skutek, a nie przyczyny siwienia. A źródło tego zjawiska tkwi nie na powierzchni włosa, ale w skórze głowy. Dlatego płyn na siwe włosy musi odżywiać skórę głowy, a nie koloryzować siwe włosy.

Dokładnie takie działanie wykazuje płyn na siwe włosy GR-7 Professional. To doskonały przykład jak odwrócić siwienie włosów, bez konieczności drogich zabiegów trychologicznych czy niszczenia sobie włosów okresowym farbowaniem. Preparat na siwe włosy GR-7 Professional to formuła składająca się z wyciągu ziół polnych, która stymuluje produkcję melaniny. Kurację prowadzi się w warunkach domowych, nakładając płyn do dwóch razy na dobę. Po tygodniu widać pierwsze efekty – siwe włosy stają się płowe lub złotawe. Efekt całkowitego odwrócenia siwienia włosów widać po około miesiącu.

Fot. Efekty kuracji preparatem GR-7 na siwe włosy

Czy płyn na siwe włosy GR-7 Professional daje trwały efekt?

Po pierwszym etapie kuracji, czyli przywracaniu, wszyscy badani przez międzynarodową jednostkę EUROFINS, zanotowali wyraźną poprawę. TO 100% skuteczności wśród badanych o różnych kolorach włosów i w zróżnicowanym stadium siwienia włosów. Preparat działa, ale czy na zawsze? Z czasem i z genami ciężko wygrać, ale batalię te można toczyć całkiem efektywnie – żartuje ekspert z GR-7.eu. Gdy już osiągniemy zadowalający nas efekt, preparat GR-7 Professional nakładamy na skórę głowy już zdecydowanie rzadziej, np., raz lub dwa razy w tygodniu, przed spaniem. To faza podtrzymania, chodzi o to, by pożądany, wysoki poziom melaniny utrzymał się.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx