Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

28 lipca 2021

Garaż blaszany możliwości konfiguracji

Jakie są ceny garaży blaszanych? Gdzie kupić garaże blaszane na śląsku?

Garaże blaszane można konfigurować na przeróżne sposoby. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie ich dokładnie w taki sposób, w jaki tego oczekujemy. Można stworzyć wersję na jeden samochód, która będzie pozwalała tylko na parkowanie, lub też zapewniała miejsce na dodatkowe prace. Możliwe jest jednak również wykonanie garażu wielostanowiskowego, gdzie zmieści się kilka samochodów, lub też będzie możliwość wykonania całkiem sporych działań przy autach. W dzisiejszym poradniku sprawdzamy w jaki sposób można podejść do tej kwestii.

Jakie są ceny garaży blaszanych 

Cena garaży jest zależna od wielu czynników. Warto skorzytsać z kalkulatorów,które znjadziesz na stronach producentów garaży, by dokładniej wycenić swój indywidualny garaż blaszany. Cena się zmienia w zależności od jakości blachy, jej grubości, koloru i dodatków jak okna, drzwi itd. 

Jeżeli chcemy mieć możliwość naprawiania auta w garażu jednostanowiskowym, to najlepszym wyjściem z sytuacji będzie wzięcie konfiguracji nieco większej. Wtedy do środka bez problemu zmieści się samochód, a jednocześnie będzie można wygospodarować część miejsca na narzędzia, a także by się poruszać. Dzięki takiemu garażowi łatwiej będzie nam zaoszczędzić środki na naprawy auta i jego serwisowanie, więc wszystko zwróci się bardzo szybko. Stąd właśnie poleca się, żeby w przypadku garaży blaszanych na tylko jedno stanowisko wybierać nieco większe wersje. Jeżeli jednak posiadamy bardzo mały ogród, a pomimo tego chcemy posiadać garaż na nasze auto, to konieczne będzie wykorzystanie do tego celu możliwie małej wersji. Tutaj dobrze sprawdzą się wersje możliwie jak najmniejsze, które pomieszczą tylko i wyłącznie samochód odpowiedniej wielkości. Możemy je zakupić w większości marketów budowlanych i samodzielnie zmontować, przez co wszystko wyjdzie o wiele taniej, niż gdybyśmy mieli wołać w tym celu ekipę.

Gdzie kupić garaże blaszane na śląsku?

To pytanie zadaje sobie dużo osób z wojewódzwa śląskiego. Naszczęście na śląsku jest kilku producentów garaży blaszanych gdzie będziesz mógł kupić garaż blaszany. Wystarczy odwiedzić znanego producenta garazy na stronie swiatgarazy.pl i sprawdzić jego ofertę. Dostępny kalkulator pozwoli oszacować przybliżony koszt garażu na indywidualne zamówienie. 

Mając większą ilość pojazdów warto rozważyć skonfigurowanie garażu wielostanowiskowego. Tutaj mamy również bardzo dużo różnych możliwości ustawień. Możliwe jest wykorzystanie dodatkowego miejsca na składowanie większej ilości narzędzi, lub też wykonywanie bardziej ambitnych napraw samochodów, choćby wymianę silników czy całych zespołów napędowych. Przede wszystkim jednak w garażach blaszanych o większej liczbie stanowisk mamy możliwość umieszczenia kilku samochodów, a cała budowla zajmuje o wiele mniej miejsca na podwórku, niż kilka odrębnych garaży jednostanowiskowych. Dlatego o wiele lepszym wyjściem z sytuacji będzie wybranie takiej właśnie konfiguracji. Zmiany konfiguracji mogą również objąć inne aspekty, na przykład zmianę umiejscowienia drzwi wjazdowych. Można też zamienić je na takie, które będą otwierały się tylko po jednej stronie, co umożliwi nam łatwiejszy dostęp pojazdów umieszczonych w środku, wyjeżdżanie nimi i wjeżdżanie.

W przypadku osiedli bloków, gdzie najczęściej spółdzielnie mieszkaniowe decydują się na budowę garaży blaszanych, mamy jeszcze większe możliwości ich konfigurowania. W szeregu może zostać rozprowadzona instalacja elektryczna, wodna, a nawet ogrzewanie. Wszystko zależy od inwencji twórczej inwestora, a także zgody mieszkańców. Tak czy inaczej, garaże blaszane nadają się do stosowania w bardzo wielu miejscach, zarówno na prywatnych posesjach jak i w miejscach publicznych. Mnogość konfiguracji zapewnia natomiast dostosowanie do indywidualnych potrzeb i wymagań.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x