Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

18 maja 2024

Gdzie kupić w Krakowie przestronne mieszkanie z oddzielną kuchnią?

fot: pexels.com

Aneks kuchenny ma swoje zalety i wady. Często przy mieszkaniach kupowanych na wynajem, jako lokata kapitału, właścicielom zależy na wydzielonym pomieszczeniu kuchennym. To rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne, bo pozwala wynająć 2 pokoje. Także młodzi nabywcy nie zawsze planują przyszłość na wiele lat do przodu. Kupno mieszkania to inwestycja na lata. To ważna decyzja, której skutki będą nam towarzyszyły przez długi okres. Dlatego przed podjęciem decyzji o wyborze mieszkania, warto zastanowić się nad jego funkcjonalnością.

Zwrot w trendach mieszkaniowych, czyli osobna kuchnia zamiast aneksu

Przez długi czas w budownictwie deweloperskim królowały lokale z aneksem kuchennym połączanym z jadalnią i pokojem dziennym. Teraz trend ten się odwraca. O ile w kawalerce aneks spełnia nadal swoją rolę, to już przy większym metrażu lepiej postawić na osobną kuchnię. Znany krakowski deweloper Super Krak deweloper proponuje bardzo funkcjonalne mieszkania. W inwestycji  Nowa Siewna większość lokali posiada aneks kuchenny, jest on jednak tak zaprojektowany, że bez większego wysiłku można go przerobić na osobną kuchnię. To świetna wiadomość dla rodzin z dziećmi i osób kupujących mieszkanie z myślą o wynajmie. Praktyczny rozkład pomieszczeń pomaga zorganizować przestrzeń do życia.

Dla kogo kuchnia, dla kogo aneks kuchenny?

W kawalerkach aneks kuchenny pozwala zoptymalizować i zaoszczędzić przestrzeń. Jeśli liczy się najniższy koszt mieszkania, to przy małym metrażu pokój z kuchnią jest najlepszym rozwiązaniem. Taki układ pomieszczeń wybierają najczęściej młodzi ludzie. Ładne kawalerki z aneksem można znaleźć w nowej inwestycji deweloperskiej w Krakowie. Nowa Siewna mieści przestronne lokale mieszkalne o powierzchni od 39 m2. Na każdej z 8 kondygnacji (7 pięter i parter), znajdują się wyjątkowo komfortowe mieszkania. Posiadają idealną konfigurację  pomieszczeń. W dużych mieszkaniach o charakterze apartamentów znajdują się 2 łazienki, a także przestrzenie przeznaczone pod garderoby.

Dla rodziny lub na wynajem-funkcjonalne mieszkania w Krakowie

Funkcjonalność jest jedną z ważniejszych cech, jakie biorą pod uwagę projektanci nowych mieszkań. Codzienne, komfortowe warunki życia pomagają zorganizować sobie wszystkie najważniejsze elementy dnia. Przestronne mieszkania z 3-4 pokojami nadają się zarówno dla rodziny, jak i na wynajem. W dużych mieszkaniach w obrębie inwestycji  Nowa Siewna przestrzeń mieszkalna jest idealnie wykorzystana.  Osobom, które mają problem z wyobrażeniem sobie pełnej funkcjonalności, deweloper Super Krak przygotował gotowe aranżacje wykonane przez IKEA Kraków.

5 2 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx