Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Domowe sposoby na potencję istnieją? O czym pamiętać?

Problemy z erekcją dotykają wielu mężczyzn, nadal jest to jednak temat tabu. Rzadko porusza się go podczas rozmów z rodziną czy przyjaciółmi. Nie każdy ma odwagę pójść do apteki i kupić odpowiednie środki. Jeśli problemy z erekcją są sporadyczne, można próbować radzić sobie z nimi domowymi sposobami.  

Zdrowy tryb życia to podstawa 

Wielu mężczyzn na co dzień prowadzi głównie siedzący tryb życia. Do pracy dojeżdżają samochodem, w pracy długie godziny spędzają przed komputerem. Po powrocie do domu odpoczywają na kanapie przed telewizorem. Takie zachowania mają negatywny wpływ na cały organizm, również na potencję. Jeśli powyższy rozkład dnia dotyczy również ciebie, koniecznie wprowadź do swojego planu dnia czas na ćwiczenia. Najlepiej sprawdzą się ćwiczenia aerobowe, ich głównym celem jest ogólne dotlenienie organizmu. Korzystnie wpływają one na układ mięśniowy oraz pracę serca. Dzięki poprawie dotlenienia poszczególnych narządów, poprawia się także potencja. Ćwiczenia aerobowe to przede wszystkim bieganie i spacery. Jeśli na co dzień w ogóle nie ćwiczysz, warto zacząć od regularnych spacerów. Jeśli to możliwe, możesz zamienić dojazdy do pracy samochodem na piesze przemarsze, jeśli nie – poświęć popołudniu choć pół godziny na szybki spacer. Nawet tak niewielki wysiłek korzystnie wpłynie na twoje ciało, a z czasem zniweluje problemy z erekcją. Co więcej, ćwiczenia aerobowe wydłużają czas erekcji i poprawiają jakość stosunków płciowych.  

Dieta jest kluczem do sukcesu 

Chcąc poprawić jakoś i długość erekcji, powinieneś wprowadzić do swojej diety możliwie najwięcej warzyw  owoców. Wśród nich najlepiej sprawdzą się:  

  • brzoskwinie, 
  • morele, 
  • owoce granatu, 
  • seler, 
  • koper włoski, 
  • pietruszka. 

Są one nie tylko lekkostrawne i niskokaloryczne. Jeśli zastąpisz ciężki i tłusty posiłek sałatką owocową lub warzywną, będziesz mieć więcej energii. Dodatkowo, bogate w witaminy składniki pobudzą cały organizm. Owoce mogą być nie tylko elementem zdrowej kolacji, ale również przysmakiem zjedzonym w sypialni, urozmaicającym stosunek. Takie zabawy dodatkowo pobudzą wyobraźnię i sprawią, że osiągnięcie spełnienia u obojga partnerów będzie łatwiejsze.  

Unikaj stresów 

Często zdarza się, że problemy z erekcją dotykają młodych, wysportowanych mężczyzn, którzy bardzo dbają o swoją dietę. W pierwszej chwili mogłoby się wydawać, że jest to objaw chorobowy. Zwykle jednak takie dolegliwości łączą się z dużą dawką stresu. Intensywny tryb życia, chęć osiągnięcia sukcesu na każdym polu czy też poczucie presji nie sprzyjają potencji. Czasami trzeba przystopować. Zamiast kolejnego dnia, spędzonego do późna w pracy, warto dać sobie trochę wolnego, odetchnąć i porządnie się wyspać. Czasami konieczny może się okazać dłuższy urlop. Równie ważny jest regularny i spokojny sen. Przed wejściem do sypialni wyłącz telefon i na ten czas zapomnij o problemach. Chwile z partnerką powinny być tylko wasze.  

Leki bez recepty 

Jeśli problemy z erekcją nie są dotkliwe, a jedynie zależy ci na wydłużeniu stosunku lub poprawie jego jakości, warto sięgnąć po suplementy diety i leki dostępne w każdej aptece bez recepty. Ich wybór jest ogromny. Może to być Inventum, Mensil czy Permen. Każdy z nich na pewno korzystnie wpłynie na jakość miłosnych doznań.  

Źródło:
Gdziepolek (https://www.gdziepolek.pl/produkty/92766/inventum-tabletki-do-ssania-gryzienia-zucia/apteki)

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx