Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Sezon festiwalowy może trwać cały rok – daj się porwać!

Sezon festiwalowy

Sezon festiwalowy to nie miesiąc czy dwa – okazuje się, że o każdej porze roku, w każdym miejscu można zorganizować festiwal, który porwie publiczność i pozostawi ją ze wspomnieniami na lata. Oto najlepsze propozycje, które już teraz warto śledzić i kupować bilety.

We Wrocławiu nie tylko Majówka

To już tradycja – każdego roku z każdego zakątka Polski do Wrocławia przyjeżdżają fani dobrego polskiego grania, by uczestniczyć w 3-Majówce. Od jakiegoś czasu impreza odbywa się w innym miejscu niż pierwotnie – we Wrocławskim Centrum Kongresowym RCTB, które mieści się przy ulicy Wystawowej 1. Najbliższa edycja wydarzenia rozpocznie się 1 maja 2021 roku. Poczytaj o niej więcej na stronie: https://rytmy.pl/festiwale/.

Od kilku lat impreza połączona jest z Gitarowym Rekordem Guinessa, który tradycyjnie odbywa się 1 maja we Wrocławiu. Ale tym razem to nie wszystko co przygotowali dla fanów organizatorzy 3-Majówki. Ze względu na sytuację pandemiczną, 3-Majówka 2020 odbędzie się w zmienionym czasie i z inną nazwą – Last Minute Summer Festival. Będzie miał miejsce w dniach 18-20 września na wrocławskiej Pergoli przy ulicy Wystawowej 1. W trakcie 3 dni festiwalu na scenie pojawi się Nosowska, Paweł Domagała, Łydka Grubasa, Łąki Łan, Luxtorpeda, Happydas, Illusion, Nocny Kochanek, Fisz Emade Tworzywo, Daria Zawiałow, OSTR, Miuosh, Sarius, Meek, oh why? oraz Dwa Sławy. Szykuje się prawdziwie energetyczne widowisko.

Mystic Festival w Gdańsku

Kolejny event, który wart jest zanotowania w kalendarzu. Mystic Festival 2021 to trzy dni energetycznej zabawy, 5 scen i aż 70 zespołów. Wydarzenie rozpocznie się 2 czerwca w Centrum Stocznia Gdańska mieszczącym się przy ulicy Wałowej 27a w Gdańsku. By wynagrodzić uczestnikom odwołane wydarzenie w 2020 roku, organizatorzy robią wszystko, by Mystic Festival 2021 był najlepszą wersją festiwalu pełną niespodzianek.

Festiwal potrwa aż 3 dni, w czasie których na scenach pojawią się między innymi  Heilung, Killing Joke: Official, Karatonia, Mgła, Obituary, Witchcraft, Truchło Strzyg, BAEST, MOTANKA, Infected Rain oraz oczekiwani Judas Priest. Ciebie też nie może tam zabraknąć.

Instytut Festival 2021 Music & Art już niebawem

 To jeszcze nie koniec festiwalowych atrakcji – wszyscy czekamy na Instytut Festival 2021 Music & Art, który w dniach 18-20 czerwca 2021 odbędzie się w Garnizonie Modlin mieszczącym się w Nowym Dworze Mazowieckim. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziesz na stronie: https://rytmy.pl/wydarzenia/bilety-koncerty-instytut-festival-2021-music-art/.

A jest o czym czytać – to już trzecia edycja festiwalu przyciągająca każdego roku liczną publiczność. Tym razem organizatorzy szykują aż 6 scen: Cannon Stage, Rave Stage, New Moon Stage oraz trzy sceny hybrydowe, za których tworzenie odpowiadają najbardziej utalentowani twórcy sztuk wizualnych. Na tych scenach wystąpią równie utalentowani artyści: Antigone, Ab Zeinah, VTSS, Justine Perry, Angelo Mike, Regal, MaL czy Under Black Helmet. Szykuje się potężna dawka muzycznych emocji.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx