Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

26 października 2021

Koszulki piłkarskie z nadrukiem – gdzie wykonać personalizację?

Personalizacja, czyli indywidualny nadruk wykonywany na koszulkach piłkarskich jest jednym z obowiązkowych elementów stroju piłkarskiego. Odpowiedni napis, numer i opcjonalnie – herb/godło, powinno być umieszczone na każdej koszulce, która ma wziąć udział w oficjalnych i pół oficjalnych rozgrywkach. Można zatem stwierdzić, że koszulki piłkarskie z własnym nadrukiem są zarówno rodzajem prestiżu i „motywatorem”, a także obowiązkowym elementem, który regulują przepisy sportowe. Gdzie najlepiej wykonać koszulki piłkarskie z nadrukiem?

Zakup koszulek w sklepie i nadruk w firmie zewnętrznej?

Zakup koszulek piłkarskich i ich dalsze przekazanie do firmy wykonującej nadruki nie jest najlepszym rozwiązaniem – szczególnie dla osób/klubów piłkarskich, które mają ograniczony budżet przeznaczony na koszulki piłkarskie z nadrukiem. Jak zatem dokonać nie tylko słusznego, ale również ekonomicznego wyboru i cieszyć się trwałymi i modnymi koszulkami piłkarskimi z nadrukiem wysokiej jakości? Najlepiej zamówić je bezpośrednio u producenta, który wykona na nich od razu wybrany nadruk.

Koszulki piłkarskie z nadrukiem od producenta?

Zakup koszulek piłkarskich z nadrukiem wykonanym u polskiego producenta odzieży sportowej jest opcją nie tylko najtańszą, ale również najlepszą. Niektóre polskie marki (np. PEHA sports) poza szeroką ofertą dostępnych wariantów koszulek piłkarskich, oferują dodatkowo trwały i profesjonalny nadruk wykonany techniką sublimacji. Nadruk sublimacyjny na koszulkach piłkarskich jest trwały, estetyczny i pozostaje intensywny, nawet mimo częstego użytkowania i wielu prań. Co więcej, PEHA oferuje go za darmo! Zatem w cenie koszulki piłkarskiej otrzymuje się koszulki piłkarskie z nadrukiem meczowym. Sublimacja polega na wtopieniu specjalnych tuszy sublimacyjnych bezpośrednio we włókna dzianiny. Nadruk pozostaje elastyczny, nie pęka, nie odkleja się i nie kruszy – jest po prostu integralną częścią dzianiny.

Z uwagi na dość dużą konkurencję na rynku odzieży sportowej – wybór koszulek piłkarskich z nadrukiem może być niełatwy. Dostęp do pewnego źródła (najlepiej producenta), które umożliwia dodatkowo wykonanie wybranego przez klub, szkołę czy inną drużyną nadruku generuje nie tylko realne oszczędności, ale jest również szybszy i prostszy niż zlecanie nadruku podwykonawcom. Kluby, które poszukują trwałej, modnej i nowoczesnej odzieży piłkarskiej powinny zatem zlecać zamówienia na koszulki piłkarskie z nadrukiem polskim markom sportowym specjalizującym się dodatkowo w technice sublimacji.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x