Trener personalny – czym się zajmuje?

paweł głuchowski

Trener personalny to osoba, która zajmuje się układaniem diety, planu ćwiczeń oraz nadzorowaniem ich wykonania. Ma on za zadanie pomóc klientom w uzyskaniu danego celu, jakim może być zrzucenie wagi, czy też wymodelowanie sylwetki. Dlaczego warto skorzystać z pomocy trenera indywidualnego? Gdzie szukać ciekawych ofert?

Dietetyk i trener personalny

Dietetyk i trener personalny to w dzisiejszych czasach zawód, który pomaga bardzo wielu osobom. Z pomocą specjalisty zadbamy o zdrowe żywienie i aktywność fizyczną, która jest niezwykle ważna dla naszego organizmu. W tym przypadku zazwyczaj skorzystać możemy z regularnych treningów pod okiem instruktora lub z ćwiczeń instruktażowych, które będziemy wykonywać także samodzielnie. Znacznie lepszą opcją jest nadzór trenera indywidualnego, który zadba o jakość ćwiczeń i ich prawidłowe wykonywania. Pamiętajmy o tym, że niewłaściwie wykonywane ćwiczenia mogą dać więcej szkody niż pożytku. 

Trener indywidualny

Trener indywidualny Paweł Głuchowski pomoże nam kształtować sylwetkę za pomocą diety i aktywności fizycznej, bez względu na poziom zaawansowania. W tym przypadku możemy liczyć na wieloletnie doświadczenie i kompleksowe podejście do naszych potrzeb, jak i przyjazną atmosferę. To specjalista od żywienia w sporcie, który już od lat pracuje z ludźmi i doskonale zna się na swojej pracy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. 

Trener Paweł wpłynie na poprawę naszego życia i zdrowia. Z jego pomocą dążyć będziemy do wymarzonej sylwetki, pracując nad danymi partiami ciała. Co ciekawe, trening połączony z dietą obniża znacząco poziom stresu, co jest sporym plusem współpracy z trenerem personalnym. Kolejnym aspektem, który poprawimy w swoim życiu, jest sprawność fizyczna i kondycja psychiczna. Ciągłe zmęczenie i zły nastrój to znak, że powinniśmy coś zmienić w codziennym funkcjonowaniu. Okazuje się, że zdrowa dieta i ćwiczenia mają ogromne znaczenie w poprawie zdrowia i poziomu energii. Ponadto, z pewnością odczujemy zwiększone libido. 

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx