Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

24 maja 2024

Spersonalizowany prezent na topie

Kupowanie prezentów dla innych może sprawiać nie lada przyjemność jeżeli wiemy, co kupić. Kiedy trudno jest wybrać podarunek zakupy nie są aż takie przyjemne. Z pomocą przychodzi jednak ten artykuł, w którym wskazujemy kilka pomysłów na ciekawy prezent z personalizacją.

Dlaczego i jaka personalizacja?

Personalizacja w prezentach jest ostatnio bardzo modna. Jej celem jest podkreślenie tego, że dana osoba jest dla nas ważna i właśnie dlatego ma to sens. Spersonalizowany prezent jest dedykowany specjalnie dla konkretnej osoby, dlatego jest wyjątkowy. Na rynku jest wiele tego typu propozycji – począwszy od długopisów z grawerem, przez pięknie zdobione pudełka drewniane na zdjęcia, po kalendarze czy koszulki. Wybór jest więc naprawdę duży. Wielu producentów pozwala swoim klientom na wybranie stylistyki grawerów, tekstu napisu, czcionki czy dodanie oryginalnej grafiki albo autorskiego zdjęcia, w wszystko po to, aby prezent był jak najbardziej oryginalny. Co warto podarować? Świetnym pomysłem na upominek spersonalizowany będzie produkt jednocześnie bardzo praktyczny i użyteczny. Przykładem dobrego prezentu dla miłośnika gotowania będzie zaprojektowany specjalnie dla niego kucharski fartuch albo książka do wpisywania przepisów kulinarnych. Dla mechanika może być to spersonalizowana walizka na narzędzia z zabawnym powiedzeniem albo napisem nawiązującym do jego pasji. Rowerzysta może otrzymać specjalnie dedykowany dla niego kask rowerowy, a fan fotografii – album lub foto kalendarz z umiejętnie dobranymi cytatami zachęcającymi do dalszego spoglądania na świat przez obiektyw aparatu.

Kubek uniwersalnym prezentem

Spersonalizowany kubek może być także ciekawym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby. Dodatkowo specjalnie zaprojektowane kubeczki z motywem ślubnym mogą stanowić świetne uzupełnienie prezentu weselnego. Kubki są praktycznym upominkiem, który z pewnością będzie wykorzystywany. Kto z nas nie lubi spędzić jesiennego wieczoru z kubkiem gorącej czekolady i dobrą książką? Spersonalizowany kubek możesz samodzielnie zaprojektować za pośrednictwem strony internetowej https://www.magicmug.pl/pl/. Utworzony projekt będzie zrealizowany w takim stylu, jaki sam/-a wybierzesz, dlatego możesz zabawić się w projektanta i samodzielnie wybrać wzór.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx