Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Meble na wymiar w małych mieszkaniach

Meble w standardowych uniwersalnych rozmiarach szafek, półek czy szuflad, chociaż łatwo je dostać praktycznie od ręki, nie będą pasowały do każdego wnętrza. Przykładowo w małych i ciasnych domach oraz mieszkaniach będzie bardzo trudno je ustawić, aby zachować pełną funkcjonalność pomieszczenia. Dlatego podczas aranżowania wnętrza i wykańczania mieszkań w takich przypadkach warto zdecydować się na meble na wymiar.

Nie tylko do kuchni

Nie jest to oczywiście żadna nowość w tej branży. Wręcz przeciwnie, bo meble tworzone na specjalne zamówienie i wedle specjalnych wymiarów były o wiele wcześniej niż gotowe zestawy o standardowych rozmiarach. W ostatnim czasie jednak ich rola została spłaszczona do mebli kuchennych, ewentualnie łazienkowych. Tymczasem znów wraca moda na meble do salonu, jadalni, sypialni i pokoju dziennego, które wykonywane są wedle indywidualnych wytycznych.

Komu powierzyć ich wykonanie?

Odpowiedź jest prosta: firmie, która ma w tym zakresie jak największe doświadczenie. Zwykle jednak czas oczekiwania na realizację zamówienia jest bardzo długi, a koszty dość spore w porównaniu z meblami uniwersalnymi. Można więc skorzystać z opcji pośredniej, jaką jest https://www.fabrykamebli.pl/ Producenci tego typu przygotowują dla klientów innowacyjne kreatory mebli w formie programu. Dzięki temu kupujący może sam ustawić praktycznie każdy parametr i wymiar mebla, wybierając między dostępnymi opcjami. Są to przede wszystkim wysokość, szerokość i głębokość, ale też rodzaj materiału, jego grubość oraz kolor.

Szybka realizacja

Zamawiając meble zaprojektowane samodzielnie w kreatorze płaci się o wiele mniej, ponieważ stolarz sam nie musi przyjeżdżać i wszystkiego wymierzać. Także czas oczekiwania na wycięcie płyt meblowych i ich złożenie (lub wysłanie w paczkach do samodzielnego złożenia) jest tym samym znacznie krótszy. Firma może przystąpić do realizacji od razu po złożeniu zamówienia, zaś w razie wątpliwości co do wymiarów zawsze kontaktuje się z zamawiającym. To praktyczne, szybkie i wyjątkowo funkcjonalne rozwiązanie zwłaszcza dla młodych osób, które same chcą zaprojektować swoje meble.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx