Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

23 maja 2024

Oryginalny prezent na Dzień Matki lub Dzień Ojca – sprawdź

Prezent dla bliskiej osoby często spędza nam sen z powiek. Przez długi czas zastanawiamy się, jak sprawić radość rodzicom w dniu ich święta. Bardzo dobrym rozwiązaniem na Dzień Ojca lub Dzień Matki jest podarowanie obrazu z własnego zdjęcia na płótnie. Z pewnością stanowić będzie piękny upominek, który zawiśnie w salonie lub sypialni. Jakie zalety ma tego typu prezent? Dlaczego warto postawić na własne zdjęcie na płótnie? Jak zamówić personalizowany prezent dla rodzica?

Obraz z własnego zdjęcia na płótnie

Każdego roku jest bardzo dużo okazji, w których zastanawiamy się, co podarować rodzicom. Jak wiadomo, dla każdego rodzica nie ma nic cenniejszego niż widok uśmiechniętego dziecka. Możemy zaskoczyć rodzica, ofiarowując mu własne zdjęcie na płótnie, które stanowi efektowną pamiątkę na długie lata. Spersonalizowane prezenty są zawsze mile widziane, gdyż dają dużo radości i pozwalają odczuć osobie obdarowanej, że jest dla nas ważna i wyjątkowa. Dokładne przemyślenie tego, jakie zdjęcie wybrać sprawi, że podarujemy rodzicom coś prosto z serca i płynącego z miłości. 

Zamówienie personalizowanego prezentu

Zamówienie obrazu ze swoim zdjęciem dla mamy lub taty jest niezwykle łatwe i sprawne. Wykonamy je bez wychodzenia z domu, korzystając z narzędzi, jakie daje nam nowoczesna technologia. Na początku zastanówmy się, na jaki format chcemy postawić oraz wybierzmy najlepsze zdjęcie. Kolejnym etapem jest przejście do kreatora obrazów i wgranie zdjęcia – system samodzielnie obliczy, na jaki format wydruku możemy liczyć. Następnie przechodzimy do zamówienia i oczekiwania na przesyłkę, dobierając najbardziej dogodną metodę płatności. 

Obraz z własnego zdjęcie jest upominkiem o charakterze osobistym, który z pewnością wzruszy osobę obdarowaną. Zostanie powieszony na ścianie w domu lub stanowić będzie ozdobę, budząc szereg pozytywnych uczuć i przywołując piękne chwile spędzone z rodziną. 

Prezent prosto z serca

Obrazy na płótnie są tworzone z dbałością o każdy najmniejszy detal i z zachowaniem doskonałej jakości. Ulegają drukowaniu na specjalnym płótnie malarskim, które dodatkowo zostaje oprawione. Dzięki temu zyskujemy pewność, że podarunek będzie oryginalną pamiątką dla mamy i taty na długie lata. To niezwykle modny i stylowy pomysł na prezent, który pochodzi prosto z serca. Pozwoli nam uczcić tak ważne okazje, jakimi są Dzień Ojca i Dzień Matki.

Za pomocą obrazu ze swoim zdjęciem podziękujemy rodzicom za cały trud, jaki włożyli w nasze wychowanie. To z kolei wywoła uśmiech na ich twarzach i sprawi, że poczują się docenieni. Oryginalny fotoobraz ma za zadanie nie tylko wzruszać, lecz także wywoływać uśmiech i radość na twarzy rodziców. 

Wyjątkowa pamiątka

Z pewnością przed zbliżającym się Dniem Matki i Dniem Ojca zastanawiamy się, jak zaskoczyć rodziców. Oklepane prezenty bywają nieprzydatne i często są nietrafione. Wybierając obraz na płótnie ze swoim zdjęciem, zyskamy pewność co do tego, że postawiliśmy na oryginalne rozwiązanie, które będzie stanowić piękną pamiątkę na długi czas. Oczywiście ulubione perfumy, czy też bukiet kwiatów dla rodzicielki także będą cieszyć, ale warto postarać się jeszcze bardziej. Prezent ma wyrazić to, jak bardzo wdzięczni jesteśmy za miłość rodziców. Nie bez powodu personalizowane prezenty cieszą się tak dużym zainteresowaniem na rynku. Każdy z nas chce postawić na coś, co jest unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Wręczenie takiego upominku jest przyjemnością nie tylko dla rodziców, lecz także dla dzieci, które obdarowują bliskie osoby w tych ważnych dniach. 

więcej na https://www.galeriadruku.com.pl/foto-blog/podaruj-obraz-na-plotnie-na-dzien-matki

5 3 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx