Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

25 lipca 2021

EKOLOGICZNE SPRZĄTANIE: Z JAKICH ROZWIĄZAŃ WARTO SIĘ SKORZYSTAĆ

Dbanie o otaczające środowisko – to popularny trend, który dotyczy także sprzątanie mieszkań Szczecin. Dziś wyjaśnimy, czym jest eko sprzątanie, jak się je przeprowadza i dlaczego tak zyskało na popularności w ostatnich latach.

Dlaczego ekologiczne sprzątanie tak popularne?

Ekologiczne sprzątanie to sprzątanie, które daje jednocześnie dwa pozytywne efekty – z jednej strony w rezultacie jego przeprowadzenia w pomieszczeniu powstaje komfortowy mikroklimat, zabijane są bakterie chorobotwórcze, eliminowane są alergeny, z drugiej zaś strony wszystkie produkty używane podczas sprzątania są w pełni bezpieczne dla człowieka i środowiska, w krótkim czasie ulatniają się i pozwalają osiągnąć idealne efekty sprzątania nawet na bardzo zabrudzonych powierzchniach. Takie sprzątanie bez chemii – idealne rozwiązanie w celu sprzątania w pomieszczeniach, gdzie mieszkają niemowlęta lub osoby zmagające się z alergią. Już po jednorazowym zamówieniu tego typu sprzątania w firmie sprzątającej, na przykład – w OTOmistrz, nie zechcesz więcej sprzątać w zwykły sposób. Od razu zauważysz różnicę. 

Klasyczne ekologiczne sprzątanie mieszkania wiąże się z wykonywaniem różnych zadań. Najczęściej usługi sprzątanie mieszkań Poznań obejmują:

  • Odkurzanie pomieszczeń mieszkalnych i publicznych;
  • Czyszczenie powłok i powierzchni z powstałych plam, brudu;
  • Mycie podłóg.

Generalne sprzątanie ekologiczne obejmuje również mycie okien, gruntowne czyszczenie opraw oświetleniowych, mebli, regałów, tekstyliów, sprzętu biurowego. Ważną rolę w ekologicznym sprzątaniu odgrywa kontrola jakości realizowanych prac. Jakość sprzątania w znanych firmach sprzątających kontrolowana jest przez wykonawców na każdym etapie. Pod koniec prac przeprowadzana jest ostateczna kontrola.

Jak poprawnie zrealizować ekologiczne sprzątanie?

Pomimo użycia podczas ekologicznego sprzątania domu delikatnych środków chemicznych, nowoczesne technologie potrafią zdziałać cuda. Po eko sprzątaniu domu pomieszczenie pozostaje idealnie czyste, a powietrze jest całkowicie wolne od drobnoustrojów. Sprzątanie bez chemii w firmie OTOmistrz przebiega w następujący sposób:

  • Ekipa przyjeżdża pod wskazany adres. Może to być nie tylko mieszkanie w mieście lub mała przestrzeń biurowa. Można zamówić także usługę ekologicznego czyszczenia wiejskiego domu w Warszawie i pod Warszawą;
  • W procesie pracy wykorzystywane są nowoczesne, wydajne wytwornice pary, woda oczyszczona oraz eko produkty, które idealnie usuwają kurz z pomieszczenia, dezynfekują wszystkie powierzchnie i zabijają bakterie;
  • Specjalne instalacje całkowicie oczyszczają i jonizują powietrze w pomieszczeniu.

W procesie ekologicznego sprzątanie mieszkań Lódź wykorzystuje się parę nagrzaną do 120° C, która idealnie dezynfekuje wszystkie powierzchnie w pomieszczeniu. Jest to szczególnie ważne, jeśli mieszkanie lub dom zamieszkują małe dzieci lub zwierzęta. Takie działanie pozwala uporządkować i zdezynfekować nawet miękkie i plastikowe zabawki dla dzieci.

Jeśli nie jest Ci obojętny otaczający Cię świat, zamów usługę eko sprzątania: zadbaj o przyszłość swoich dzieci i całego świata!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x