Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 lipca 2021

Jak postawić sobie Tarota za darmo?

Wiele osób wierzy w to, że wróżby z kart Tarota mogą pomóc im w rozwiązaniu wielu życiowych problemów. Niestety częste wizyty u wróżki wymagają dość sporych nakładów finansowych, dlatego warto zaopatrzyć się we własną talię kart, by móc stawiać Tarota za darmo. Oprócz kart przyda się również wiedza o tym, jak wygląda taka wróżba oraz przygotowania do niej.

Postaw Tarota za darmo

Pierwszym krokiem będzie zaopatrzenie się w talię kart. Ważne jest, by podobała się nam ona wizualnie. Warto przejrzeć wiele zestawów i wybrać ten, który najbardziej do nas przemawia. Następnym krokiem będzie wydzielenie odpowiedniej przestrzeni. Nie powinien by to kuchenny stół, po którym walają się jeszcze resztki z kolacji. Miejsce powinno sprzyjać skupieniu się tylko i wyłącznie na Tarocie.

Po wyjęciu kart z opakowania należy je przetasować. Następnie rozkładamy je na trzy kupki i składamy w odwrotnej kolejności. Ponownie tasujemy karty i układamy je na stole, na przykład w kształcie wachlarza – dzięki czemu będziemy mogli swobodnie wylosować potrzebną ilość. Przez cały okres tasowania talii myślimy nad pytaniem, które chcemy zadać Tarotowi. Zadajemy je na głos lub w myślach przed wybraniem kart. Nadszedł czas na wylosowanie odpowiedniej liczby kart. Na  początku warto skupić się na jednej lub trzech. To proste rozkłady, które dostarczają tyle samo informacji, jednak łatwiej się skupić na analizie przekazu.

Należy pamiętać o tym, by nie odwracać kart do góry nogami podczas wybierania. Przy układzie trzech kart pierwsza oznacza przeszłość, druga teraźniejszość, a trzecia przyszłość.

Znaczenie kart Tarota – jak je odczytać?

Najważniejszym elementem podczas stawiania Tarota jest umiejętna interpretacja tego, co karty chcą nam przekazać. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że nie są one wyrocznią. Dają nam pogląd na to, co może się wydarzyć w zależności od tego, jak postąpimy. Na początku można posiłkować się opisami poszczególnych kart z różnych podręczników lub internetu.

Warto jednak pamiętać o tym, że ogromną rolę w stawianiu Tarota odgrywa intuicja i to na niej należy się skupić, podczas interpretacji rozkładu. Możesz kierować się kolorem, czy skojarzeniami z obrazem na karcie.

Pamiętaj o tym, że tarot to nie zabawa, dlatego nie stawiaj go jeżeli nie chcesz poznać odpowiedzi na pytanie, które nie nurtuje. Nie zadawaj również tego samego pytania kilkakrotnie tylko po to, by sprawdzić, czy karty za każdym razem powiedzą to samo. Jeżeli nie wierzysz w ich moc, po prostu ich nie używaj.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Julia
Julia
6 miesięcy temu

Według mnie najlepszą opcją jest korzystanie z tarota online. Jeżeli chodzi o strony na których można postawić tarota, to wiele z nich naprawdę fajnie działa. Ja korzystam z nich tylko wtedy, gdy naprawdę czuję taką potrzebę.
Jeżeli ktoś tak jak ja jest spod Warszawy, to polecam Wrózkę Ewę, którą znajdziecie w google. Naprawdę jest świetna i odwala kawał dobrej roboty.

1
0
Dodaj komentarzx
()
x