Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

31 marca 2023

Wynajem samochodów Bielsko-Biała

Solidna firma to także posiadanie solidnego samochodu. Jednak taki zakup to spory wydatek dla budżetu, którego firma może nie udźwignąć. Mało tego, to także brak możliwości szybkiej wymiany modelu samochodu na nowszy. Z tego powodu wiele firm czy instytucji decyduje się na doraźne, a jednak dość bezproblemowe rozwiązanie. Sposobem na poradzenie sobie z potrzebą posiadania samochodu, a niechęcią do wykonywania jednorazowej sporej transakcji finansowej jest wynajem pojazdu. Poszukiwania sprawdzonej wypożyczalni samochodów to nie lada wyzwanie. Klienci ze Śląska mają okazję skorzystać z Auto-Boss wypożyczalni samochodów w Bielsku-Białej. Wybór tej firmy jest gwarancją jakości i bezproblemowego załatwienia formalności.

Dzięki długoterminowemu wynajmowi samochodów ułatwiony jest szereg spraw związanych z nowym pojazdem. Dealer Forda kieruje swoją ofertę szczególnie do tych z Państwa, którzy posiadają swoje własne przedsiębiorstwa. Wypożyczenie samochodów to sprawdzony sposób na utrzymanie powiewu nowości, atrakcyjności oraz szybkiego i łatwego odświeżania floty aut. Wypożyczanie aut marki Ford to gwarancja niskich miesięczny opłat.

Auto-Boss – Ford wynajem długoterminowy

Najlepszym i sprawdzonym rozwiązaniem na zaspokojenie potrzeby posiadania samochodu dla firmy jest wynajem. Warto zdecydować się na fachowców i liderów w tym aspekcie. Dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą Auto-Boss. Oferta Auto-Boss posiada w sobie wiele spraw związanych z posiadaniem samochodu, a już umiejscowionych i opłaconych w miesięcznym abonamencie. Program przewiduje przede wszystkim łatwe formalności, które wymagają jedynie skanów dokumentów takich jak: dokumentów rejestrowych oraz finansowych i dowodu osobistego. Prościej się nie da! 

W ramach wynajmu długoterminowego poza najwyższej jakości i klasy samochodem firma gwarantuje wiele innych rozwiązań. W razie jakichkolwiek problemów lub usterek związanych z wypożyczonym samochodem istnieje możliwość skorzystania z Assistance. Jest to niezawodna usługa, oferująca samochód zastępczy w razie awarii obecnego modelu. To rozwiązanie dające swobodę i pewność, że Państwa firma będzie miała zapewniony pojazd w każdym, nawet najbardziej nieprzewidywalnym momencie. Wynajem samochodu w Auto-Boss zawiera także serwisowanie pojazdu. Zapewnia przeglądy okresowe, wymiany płynów oraz części.

Wszelkie naprawianie usterek bądź rozwiązywanie problemów odbywa się w Autoryzowanym Serwisie w Bielsku-Białej, który profesjonalnie zajmuje się serwisowaniem aut marki Ford od wielu lat. Program wynajmu długoterminowego w Auto-Boss obejmuje także monitoring szkód komunikacyjnych oraz ubezpieczenie samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Bielsko-Biała

Auto-Boss wynajem długoterminowy samochodów Ford to oferta skierowana przede wszystkim do przedsiębiorstw. Wynajem długoterminowy zapewnia stałe koszty, które pozwalają na łatwe rozdysponowanie finansów firmy, a także serwisowanie czy ubezpieczenie pojazdu. To doskonała forma dbania o firmową flotę aut. Po zakończeniu czasu wynajmu można bezproblemowo zwrócić auto, wynająć inne bądź zakupić użytkowany model w bardzo korzystnych cenach.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx