Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

26 września 2022

Drzwi wejściowe – wewnętrzne: przegląd polskich producentów 2020

Polska stolarka okienna i drzwiowa ma się świetnie. To lata pracy budowania lokalnych firm stolarskich, wiele z nich z małych przedsiębiorstw urosły do rangi dostawców na cały kraj oraz eksport. Możemy więc sięgać po krajowe wyroby o wysokiej jakości, nowoczesnym designie i co ważne – w dobrych cenach.

Jeśli szykujecie się, by kupić drzwi wejściowe wewnętrzne, wraz serwisem vero.kalisz.pl przygotowaliśmy krótki przegląd najciekawszych polskich producentów drzwi. Zapraszamy!

Porta – drzwi wejściowe wewnętrzne z klasą i dobrą izolacyjnością

To znany i ceniony producent drzwi wewnętrznych w kraju. Porta znana jest z rozwiązań, które idealnie wpasują się w aktualne trendy architektoniczne. Dziś w ich katalogu przodują drzwi wejściowe w kolorach szarości i ciemnego drewna, idealnie wpisujące się we wnętrza z klasą i współczesnym sznytem. Design to jednak nie wszystko, drzwi wejściowe Porta to także solidne parametry techniczne. W zależności od potrzeb oraz zasobności portfela, możemy wybierać pomiędzy standardowymi rozwiązaniami rynkowymi, albo zwrócić swoją uwagę na drzwi wewnętrzne antywłamaniowe, dodatkowo wzmacniane, o wysokiej izolacji akustycznej i ognioodporności. Drzwi Porta wewnętrzne – wejściowe to z całą pewnością grupa produktów, na którą warto poświęcić chwilkę podczas zakupów do swojego mieszkania.

Fot. Vero.kalisz.pl – drzwi z Kalisza

Erkado Herse – drzwi wejściowe wewnętrzne w standardzie antywłamaniowym

Erkado jest marką, która również mocno zadomowiła się w polskiej branży stolarki drzwiowej. Ma zresztą ku temu mocne argumenty – drzwi Erkado z serii Herse to pozycja, która z powodzeniem może konkurować z najlepszymi wyrobami, również tymi importowanymi. Dlaczego? To przede wszystkim drzwi wejściowe antywłamaniowe do mieszkań. Posiadają dwa zamki antywłamaniowe, przez co naprawdę ciężko je sforsować rabusiom. Drzwi wewnętrzne Erkado Herse cechuje także mocne, na tle konkurencji, skrzydło. Posiadają więc kilka warstw dodatkowych wzmocnień oraz dębowy próg, przez co są zakupem na długie lata. Cena za drzwi wewnętrzne wejściowe w pełnym zestawie to nieco ponad tysiąc złotych. Jest naszym zdaniem jeden z najlepszych wskaźników cena-jakość, jakie prezentuje polski producent drzwi wejściowych.

KMD – seria standard i classic: drzwi wejściowe wewnętrzne w klasycznej odsłonie

To, co w vero.kalisz.pl przykuwa uwagę amatorów klasyczny, stonowanych i bardziej wysublimowanych aranżacji, to drzwi wejściowe KMD. Tradycyjny, ponadczasowy design tych drzwi w wersji standard oraz classic faktycznie wyróżnia się na tle wcześniej omówionej konkurencji. Skrzydła posiadają ciekawie zaprojektowane żłobienia, które nadają drzwiom wejściowym elegancji i klasy. Są po prostu bardzo ładne i jeśli mamy wskazać jedną rzecz, która jest ich wielkim atutem, to właśnie dopracowana stylistyka.

Poza tym to wciąż mocne, solidne drzwi wejściowe, które mogą być zastosowane zarówno w budownictwie wielorodzinnym jak i jednorodzinnym. Dodatkowo drzwi wejściowe KMD w wersji classic posiadają zabezpieczenie antywłamaniowe. Drzwi wewnętrzne można kupić w 10 odmiennych wersjach kolorystycznych, a producent drzwi pozostaje otwarty na dodatkowe modyfikacje na życzenie klienta, oczywiście za dopłatą.

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx