Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

3 sierpnia 2021

Szafki do kuchni bez frontów

Szafki kuchenne powinny spełniać nasze indywidualne oczekiwania, jak i wpisywać się w specyfikę pomieszczenia. Tylko dopasowane do potrzeb meble w kuchni zagwarantują nam komfort podczas wykonywania codziennych zadań. A jak w kuchni sprawdzają się szafki bez frontów? Sprawdź, czy to wygodne rozwiązanie na miarę Twoich wymagań.

Designerskie szafki do kuchni bez frontów

Z całą pewnością pierwsze, co przychodzi nam na myśl, kiedy usłyszymy o szafkach do kuchni bez frontów, to otwarte regały i wiszące półki. To co prawda nie jedyna opcja, jaką mamy do wyboru., jednak na niej skupmy się w pierwszej kolejności. Otwarte półki w kuchni mogą występować samodzielnie, ale też przeplatać się z innymi elementami zabudowy, urozmaicając w ten sposób wyposażenie pomieszczenia. Regały na linii szafek górnych dodają meblom lekkości, jednocześnie stanowiąc wyjątkowy rodzaj przestrzeni do przechowywania. Możemy wyeksponować na nich chociażby odświętną zastawę. Jakie dekoracje jeszcze sprawdzą się na kuchennych półkach? W zależności od stylu, w jakim urządzona jest nasza kuchnia, możemy zdecydować się na mniej lub bardziej ozdobne wazony czy dzbanki. Jeżeli z kolei chcemy praktycznie wykorzystać przestrzeń na półkach, nie rezygnując z ich funkcji dekoracyjnej, ustawmy na nich doniczki z ziołami, stylowe pojemniki na żywność czy kolorowe książki kucharskie.

Gotowa kuchnia na wymiar

Szafki bez frontu to nie tylko otwarte półki. Kiedy chcemy dopasować zabudowę kuchenną do naszych potrzeb i jednocześnie korzystać z gotowych rozwiązań, możemy postawić na korpusy szafek do złożenia. Gotowe już szafki o wybranych przez nas wymiarach i kolorach z reguły dostarczane są do nas wraz z niezbędnymi do ich skręcenia akcesoriami, dzięki czemu ich montaż jest dość prosty.  Co więcej, sami możemy zdecydować o ich wewnętrznym wyposażeniu, a następnie dobrać odpowiednie fronty. Jesteśmy więc w stanie tak naprawdę na własną rękę stworzyć kuchnię na wymiar.

Szafki do kuchni bez frontów – za i przeciw

Zarówno otwarte półki, jak i korpusy do samodzielnego złożenia mają swoje plusy i minusy. Wady i zalety obu rozwiązań przedstawiamy poniżej, w tabeli.

Szafki do kuchni bez frontów mogą okazać się świetną alternatywą dla tradycyjnego ciągu mebli kuchennych. Warto jednak decydować się na nie świadomie – mając na względzie wszystkie ich wady i zalety, i zyskując pewność, że wpasują się w naszą kuchenną aranżację.

Realizacja projektów zaprezentowanych na zdjęciach: Kuchnie Verle

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x