Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 lutego 2023

Zakopane

Zakopane kamera przyda nam się na pewno jeśli wybieramy się do tego wyjątkowego miejsca, bowiem ciekawych plenerów mogących być tłem do zrobienia ładnego ujęcia tutaj nie brakuje. Co roku setki tysięcy turystów z kraju i z zagranicy przemierza miasto wzdłuż i w szerz co chwile robiąc przy tym zdjęcie. Nie ma się co dziwić, każdy chce mieć pamiątkę z pobytu pod Tatrami. A gdzie znajdziemy najlepsze miejsca do cyknięcia fajnej fotki?  Na pewno będą to Krupówki czyli ulica z której najbardziej jest znane Zakopane Kamery pomogą nam uwiecznić wyjątkowy charakter tej promenady z oryginalną zabudową , licznymi straganami, dorożkami lub saniami oraz różnej maści artystami demonstrującymi swoje zdolności wprost na ulicy. Bardzo ciekawe ujęcia zrobimy przy kompleksie skoczni, gdzie podczas rozgrywanych tutaj co roku zawodów, nasi skoczkowie odnosili liczne sukcesy. Zawody w skokach narciarskich zawsze przyciągają rzesze kibiców oraz liczne stacje telewizyjne, które transmitują to wydarzenie rozsławiając  Zakopane Kamera telewizyjna umożliwia śledzenie tych zmagań fanom skoków na całym świecie. Ale nie tylko w samym mieście możemy używać kamer, ciekawe plenery znajdziemy również trochę dalej od centrum.

Zakopane Gubałówka

Jeśli chcemy zrobić efektowne zdjęcie z piękną panoramą Tatr to na pewno warto udać się na Gubałówkę. Dostaniemy się tam szybko i wygodnie, ponieważ kursuje tam kolej linowo terenowa, która w kilka minut zawiezie nas na jej szczyt. A stamtąd przy ładnej pogodzie widoki zapierają dech w piersiach, całe miasto mamy u stóp a za nim piękną panoramę Tatr polskich i słowackich. Widać również doskonale Beskid Żywiecki, Gorce oraz prawie całe Podhale. Można robić zdjęcia, można kręcić filmiki, po powrocie z wyjazdu na pewno będą to jedne z najlepszych ujęć jakie zrobiliśmy. Z Gubałówki widać także inne miejsce z którego plenery są równie efektowne.

Zakopane Nosal

Fotki z Nosala są również świetne, mamy widok na miasto z innej strony a zamiast Tatr w tle teraz mamy Gubałówkę. Niestety aby tutaj dotrzeć musimy włożyć w to trochę wysiłku, ponieważ kolejka nas nie dowiezie na szczyt ale na szczęście podejście nie jest zbyt wyczerpujące. Nagrodą za wysiłek będą piękne widoki po drodze i ze szczytu. Jako że z jednej strony Nosal jest urwiskiem o ścianach dochodzących do 60-ciu metrów wysokości, zachować trzeba ostrożność ponieważ śmiertelne upadki z tej wysokości już tam się zdarzały.

Zakopane Kasprowy Wierch

Prawdziwą gratką dla poszukiwaczy efektownych plenerów fotograficznych na pewno jest Kasprowy Wierch. Przy odpowiednim ujęciu krajobraz w kadrze będzie prawdziwie alpejski, zwłaszcza zimą. Dzięki sławnej kolei linowej szczyt jest bardzo łatwo dostępny dla każdego, praktycznie jedyną przeszkodą może być wiatr oraz „kolejki do kolejki”, chociaż obecne nowoczesne wagoniki dysponują znacznie większymi możliwościami przewozowymi i wielogodzinne oczekiwanie na wjazd raczej już nam nie grozi, a kiedyś z tego również znane było Zakopane Kamera która jest zainstalowana na szczycie pozwala nam na podziwianie panoramy z Kasprowego bez wychodzenia z domu. Więcej ciekawych widoków z kamer w Zakopanem możemy zobaczyć na www.camerainfo.pl

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx