Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

29 stycznia 2023

Jak przygotować bubble tea w domu?

Minione miesiące stanowiły dla wszystkich niemałe wyzwanie – konieczność zmian dotychczasowego trybu życia doprowadziły do zwiększania ilości czasu spędzanego w domu. Zamknięte kawiarnie i miejsca wypoczynku to nie wszystko – ograniczenie kontaktów społecznych to kolejny z przykładów restrykcji związanych z pandemią koronawirusa. Jeżeli chcesz skupić się na tym na co masz wpływ, uwielbiasz smak bubble tea i brakuje Ci jej w zaciszu własnego domu – poniżej znajdziesz idealny przepis na pyszny napój, który z łatwością przygotujesz w zaciszu własnego domu. Wystarczy odrobina chęci, abyś mógł przygotować ulubiony napój u siebie!

1. Jak zrobić bubble tea w domu?

2. Co powinieneś wiedzieć o bubble tea?

3. Kawior bubble bea jest w Twoim zasięgu!

Jak zrobić bubble tea w domu?

Przygotowanie bubble tea w domu jest nie tylko szybkie, ale i o wiele tańsze niż w lokalu. Kulki bubble znalazły swoich entuzjastów na całym świecie – jeśli zatem jesteś jednym z nich – koniecznie wyposaż się w szklankę o dużej objętości, grubą słomkę, ulubioną czarną herbatę oraz kulki tapioki lub – wedle uznania popping boba, a także ulubione dodatki, które uświetnią walory smakowe i wizualne.

Co powinieneś wiedzieć o bubble tea?

Bubble tea to narodowy napój serwowany powszechnie przez Tajwańczyków, a z czasem rozprzestrzenił się po całej Azji oraz dotarł do Europy i na pozostałe kontynenty. 

Tradycyjna forma tego napoju to nic innego jak napar z herbaty wraz z dodatkiem kulek tapioki oraz mleka. Obecnie herbata występuje w wielu wariantach smakowych, pod wieloma aspektami różni się także od pierwotnej wersji. Najczęstsze dodatki stanowi tapioka, syropy, a nawet lody czy miód. To powoduje, że każdy może spersonalizować napój pod siebie i uzupełnić go o wybrane przez siebie dodatki stosownie do swoich upodobań. Entuzjaści słodkich smaków jak i tych mniej wyrafinowanych w dodatki znajdą coś dla siebie.

Kawior bubble bea jest w Twoim zasięgu!

Kawior kojarzy się z luksusem – my jednak obalamy ten mit! Wszystkie składniki niezbędne do przygotowania bubble tea możesz kupić w jednym miejscu i atrakcyjnej cenie. Jednorazowy wydatek związany z zakupem napoju w lokalu to około kilkanaście złotych – jeżeli jednak szukasz oszczędności lub po prostu chcesz mieć swoją ulubioną bubble w swoim domu – wyposaż się w niezbędne akcesoria i dodatki takie jak tapioka czy kawior molekularny. Startowy zestaw pozwoli Ci na przygotowanie nawet kilkudziesięciu smakowitych herbat bubble!  Nie zwlekaj i skompletuj swoje zamówienie, aby cieszyć się smakiem Twojej bubble!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx