Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

4 lutego 2023

Chcesz organizować śluby? Naucz się tego na zdalnym kursie

Wedding background with checklist. Paper planner and craft envelopes on white wooden table with lots of tender bridal stuff, top view

fot. materiały prasowe

Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie, dlatego coraz więcej par młodych decyduje się na pomoc specjalistów z branży eventowej. Dzięki temu młodzi zostają nieco odciążeni w tym trudnym dla nich czasie, a jednocześnie mają pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik. Jeśli zatem chcesz zajmować się właśnie tego typu imprezami, nie wahaj się i skorzystaj ze szkolenia, które pozwoli ci poznać sekrety dobrze zorganizowanego ślubu.

Wedding planner – jedyne takie szkolenie na rynku

Szkolenie „Wedding planner – organizator imprez ślubno-weselnych” jest skierowane do osób, które zamierzają rozwijać swoją karierę i biznes w kierunku organizacji ślubów i wesel. Jego szczególną cechą jest możliwość uzyskania oficjalnego certyfikatu, opatrzonego numerowałbym hologramem Stowarzyszenia Branży Eventowej, który stanie się najlepszym potwierdzeniem umiejętności.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Ze szkolenia w szczególności mogą skorzystać osoby, które posiadają firmę eventową i chciałyby rozszerzyć zakres jej działalności o organizację ślubów i wesel lub pragną pogłębić swoją wiedzę z tego zakresu. Może być również świetną okazją do doszkolenia pracowników lub wdrożenia nowych osób do wyzwań, z jakimi spotkają się w firmie.

Druga kategoria osób to wszyscy, którzy planują rozpocząć pracę w firmie eventowej lub dopiero zamierzają otworzyć własny biznes w tej branży. Dzięki zdobyciu umiejętności organizacyjnych będzie im łatwiej wystartować z dobrą ofertą dla pierwszych klientów.

Szkolenie może być także użyteczne dla pracowników hoteli i obiektów gastronomicznych, które specjalizują się między innymi w organizacji ślubów.

Jakie zagadnienia obejmuje szkolenie?

Szkolenie „Wedding planner” obejmuje wszystkie niezbędne zagadnienia, z jakimi przyjdzie się zmierzyć organizatorowi ślubów. Zaczyna się od ogólnego zapoznania z branżą i najważniejszymi aktualnościami. Następnie obejmuje wiedzę teoretyczną z zakresu prawa, w tym zawierania umów z podwykonawcami, takimi jak firmy cateringowe, salon z sukniami ślubnymi czy drukarnie, które zadbają o przygotowanie zaproszeń.

Koleje zagadnienia, na które zwraca uwagę szkolenie, to dostosowanie całego ślubu do preferencji i możliwości klienta. Jest to niezwykle ważna kwestia, wymagająca wiedzy teoretycznej i praktycznej, a także empatii i zdolności słuchania innych. Dzięki połączeniu oraz wyćwiczeniu tych cech możliwe jest stworzenie dla każdej pary unikatowej scenerii i wyjątkowych, niezapomnianych chwil podczas całej ceremonii i zabawy.

Ważnymi elementami szkolenia są między innymi kwestie związane z nietypowymi życzeniami klientów, a także umiejętność odnalezienia się podczas różnych sytuacji, w tym różnych typów ślubów: kościelnych, cywilnych i międzynarodowych. Dzięki nim jako profesjonalny konsultant ślubny będziesz umieć spełnić dosłowne wszystkie wymagania.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx