Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

9 grudnia 2022

Drzwi zewnętrzne aluminiowe STAR – prawdziwa gwiazda każdego domu

Wybór koloru ścian, mebli, elementów wykończeniowych, a potem stworzenie z nich idealnej kompozycji – projekt wymarzonego domu potrafi przyprawić o niemały ból głowy. Pamiętajmy jednak, że za pierwsze wrażenie nie odpowiada to, co wewnątrz, tylko to, co widoczne na pierwszy rzut oka: elewacja, stolarka okienna i drzwi – wizytówka każdego projektu. A skoro o drzwiach mowa to warto postawić na te, które łączą niebanalny design, możliwość personalizacji i doskonałe parametry techniczne. Takie właśnie są drzwi zewnętrzne aluminiowe STAR od OknoPlus!

Otwórz się na możliwości

Rozbudowane palety barw, szeroki wybór powierzchni, możliwość dowolnego zestawiania ulubionych elementów i faktur – jeszcze do niedawna zarezerwowane dla branży meblarskiej czy wykończeniowej, dziś stały się standardem również w przypadku stolarki drzwiowej. Jaki sens miałoby bowiem stworzenie pięknej elewacji, dodanie do niej nowoczesnego dachu i innowacyjnych okien, gdybyśmy finalnie zostali skazani na nieciekawe drzwi w niemodnych kolorach i design rodem z ubiegłego stulecia? Tu z pomocą przychodzi producent drzwi zewnętrznych OknoPlus, który sztukę indywidualnego podejścia do swoich rozwiązań opanował do perfekcji.

Zewnętrzne drzwi aluminiowe STAR to prawdziwy synonim estetyki na miarę XXI wieku, a ich finalny wygląd zależy od wyobraźni i kreatywności inwestora – podkreśla Kamil Ochojna, ekspert marki OknoPlus. – Możliwości kreacyjne zaczynają się od koloru – możemy z powodzeniem postawić na stonowane, spokojne odcienie, zagrać odważnymi tonami z palety RAL albo wybrać okleinę drewnopodobną. Samo skrzydło może zdobić aplikacja, dekoracyjne frezowanie oraz oryginalne szyby – barwione w masie, przezroczyste,  piaskowane, Satinovo, weneckie lustro i wiele innych – dodaje ekspert. Ale to nie wszystko. Dodajmy do tego mnogość pochwytów – nawierzchniowych lub zlicowanych, o różnorodnych wielkościach i kształtach, a nagle okaże się, że wybór idealnych drzwi nie ogranicza się już tylko do pasujących wymiarów.

Idąc z duchem czasu producent drzwi zewnętrznych OknoPlus oferuje również indywidualne podejście do ich otwierania i zamykania. Dobrze znany klucz można połączyć z pilotem, klawiaturą numeryczną, czytnikiem linii papilarnych, a także systemem Bluetooth.

Drzwi zewnętrzne – aluminiowe ciepło w zasięgu ręki!

Wszyscy dobrze wiemy, że nie ocenia się książki po okładce i warto czasem spojrzeć nieco głębiej. A to, co kryją w swoim wnętrzu drzwi zewnętrzne aluminiowe STAR czyni z nich prawdziwą gwiazdę każdego projektu. Oryginalne wzornictwo idzie tu bowiem w parze z  wyśrubowanymi parametrami technicznymi, które ostatecznie rozprawiają się z mitem, że konstrukcje aluminiowe są zimne i dedykowane wyłącznie budownictwu przemysłowemu. Za ich wysoką izolacyjność odpowiadają panele nakładkowe wypełnione pianką PU G-60 kg/m³, guma dylatacyjna o grubości 4 mm montowana między blachą a pianką, najwyższej jakości profil Aliplast oraz potrójny pakiet szybowy w standardzie. Takie połączenie sprawia, że współczynnik przenikana ciepła osiąga poziom nawet 0,57 W/m²K w przypadku drzwi pełnych i 0,89 W/m²K – dla drzwi z pakietem szybowym.

Na straży domowego ogniska…

I to nie tylko z uwagi na ciepło, które zatrzymują we wnętrzu, ale prywatność i bezpieczeństwo, jakie gwarantują użytkownikom. – Drzwi alu STAR zostały wyposażone w suwnicę firmy GU z wielopunktowym ryglowaniem. To dzięki niej konstrukcja zabezpieczona jest zarówno w części środkowej, jak i na górze oraz na dole skrzydła. Taki sposób ryglowania ma również wpływ na szczelność drzwi – podkreśla OknoPlus – producent drzwi zewnętrznych.

Dodatkową ochronę zapewniają: klamka z rozetką przeciwrozwierceniową, blokada antywyważeniowa, a także możliwość wyposażenia drzwi w kontaktrony czy wkładkę patentową klasy C. OknoPlus jako jedyna firma na polskim rynku montuje dodatkowo w standardzie 4-punktową blokadę skrzydła od strony zawiasów.

Drzwi postrzegane wyłącznie jako niezbędny element budowlany to prawdziwy relikt przeszłości. Dziś dzięki wyobraźni projektantów, kreatywności klientów i ogromnym możliwościom konstrukcyjnym oraz materiałowym stają się prawdziwą wizytówką każdego domu.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx