Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

6 lutego 2023

Stacjonarna oraz zdalna nauka rysunku dla dzieci i dorosłych

Każdy z nas ma w sobie jakieś ukryte talenty. Jedni posiadają piękny głos i poczucie rytmu, drudzy rewelacyjnie sprawdzają się w różnych dziedzinach sportu, a jeszcze inni mogą godzinami malować. Rozwój własnych zainteresowań to kwestia priorytetowa. Już dawno udowodniono, że umiejętność odpoczynku i realizowania swoich pasji ma niezwykle istotny wpływ na nasze życie osobiste i zawodowe. Jeśli lubisz trzymać w ręce ołówek lub pędzel, może warto skorzystać z lekcji rysunku?

Oferta dopasowana do potrzeb klientów

Wspaniałym miejscem do rozwoju pasji plastycznej jest Akademia Rysunku, której siedziba mieści się w Poznaniu. W Akademii od lat prowadzone są zajęcia z rysunku, malarstwa oraz rękodzieła. Firma posiada swoje własne, odpowiednio przystosowane i wyposażone pracownie. Kursanci cenią sobie także kadrę nauczycieli rysunku.

W zajęciach Akademii Rysunku udział biorą osoby w różnym wieku. Mile widziane są zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Dla dzieci udział w zajęciach stanowi wspaniałą bazę do rozwoju kreatywności oraz umiejętności manualnych. Młodzi adepci sztuki uczą się, między innymi, podstawowych technik malarskich oraz sposobów otrzymywania poszczególnych barw.

Natomiast dla uczestników dorosłych, Akademia Rysunku to okazja na miłe spędzanie czasu oraz pomysł na hobby. W opcji są zajęcia dla początkujących oraz zaawansowanych. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy i kreatywny. Łączą w sobie wiedzę oraz gwarantują wspaniałą zabawę. Warto przejrzeć album dzieł dotychczas wykonanych na zajęciach Akademii. Godny polecenia jest również blog poświęcony nauce rysunku.

Akademia Rysunku – kursy stacjonarne

W należących do Akademii pracowniach plastycznych odbywa się szerokie spektrum zajęć. W ofercie znaleźć można takie kursy jak:

 • Ogólny kurs rysunku,
 • Ogólny kurs rysunku – poziom zaawansowany,
 • Mały Artysta – Wielkie Dzieła.

Nauczyciele dobierają tematykę i scenariusze zajęć do wieku i zainteresowań uczestników. W przystępny sposób przekazują wszystkie niezbędne informacje i tworzą przy tym niezapomnianą atmosferę. W tych zajęciach chce się uczestniczyć i chce się na nie wracać.

Akademia Rysunku – kursy online

Dużą popularnością cieszą się także szkolenia online. Nauka rysunku może odbywać się zatem także bez wychodzenia z domu. Taka forma nauki doceniana jest zwłaszcza przez osoby, które w swojej okolicy nie mają dostępu do takich zajęć oraz przez osoby niepełnosprawne. Cenią ją sobie również rodzice dzieci w wieku szkolnym. Kursy rysunku online stanowią świetny pomysł na zajęcia pozalekcyjne. Duże znaczenie ma fakt, że odbywają się w domu i nie trzeba na nie dojeżdżać.

Obecnie dostępne są następujące rodzaje kursów:

 • Nauka rysunku i malarstwa – poziom podstawowy,
 • Ilustracja Fashion,
 • Nauka rysunku postaci,
 • Malarstwo akwarelowe,
 • Rysunek Architektoniczny,
 • Kurs Rysunku Manga,
 • Kurs Suchej Pasteli,
 • Kurs ART JOURNAL.

Na uwagę zasługuje także sama organizacja takich kursów na żywo. Na stronie internetowej Akademii Rysunku znajduje się lista dostępnych zajęć. Wybierając dany kurs możemy od razu sprawdzić w jakich dniach oraz godzinach się on odbywa oraz do jakiej grupy wiekowej jest skierowany.

fot. materiały prasowe

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx