Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

26 września 2022

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – jaki?

Chcesz wybrać najlepszy odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu skutecznie i wygodnie zadbasz o czystość w swoim domu? Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet. To odkurzacz na baterie, który usunie kurz z nawet najtrudniejszych powierzchni i zakamarków. Co jeszcze czyni z Samsunga najlepszy odkurzacz bezprzewodowy? Dowiedz się, czytając ten artykuł.

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung – moc silnika i filtra HEPA

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung to przede wszystkim nowoczesna technologia. Odkurzacz na baterie Samsung ma silnik o mocy 550 W, co czyni go niezwykle skutecznym w walce z kurzem nawet na najgrubszych dywanach. Dzięki przełącznikowi turboszczotki można odkurzać zarówno dywany z długim włosiem, jak i wykładziny oraz twarde powierzchnie, takie jak panele, parkiet czy terakota w przedpokoju i kuchni.

5-warstwowy system filtracji HEPA usunie nawet najmniejsze cząsteczki kurzu o wielkości 0,3~10 mikrometrów. To ważne, szczególnie w obecnych czasach, gdy coraz więcej osób ma alergię na kurz.

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung ma 4-poziomową regulacją długości rury teleskopowej, dzięki czemu dostosujemy ją do wzrostu użytkownika. Ma też cyfrowy wyświetlacz LED, który ułatwia kontrolę poziomu energii. Dzięki temu wiemy, kiedy wymienić baterię i zmienić tryb pracy odkurzacza.

Odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 – co to znaczy?

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung ma wymienną baterię, która zapewnia pracę urządzenia przez 60 minut (wymiana baterii pozwala przedłużyć ten czas do 120 minut). Ma też wygodną stację ładującą, co sprawia, że wiele osób uznaje ten odkurzacz na baterie jako najlepszy odkurzacz bezprzewodowy na rynku. Stacja ładująca może być używana jako wolnostojąca – można wówczas przenosić ją w dowolne miejsce. Może także być przytwierdzona do ściany, co pozwala zaoszczędzić miejsce i ułatwia przechowywania akcesoriów do odkurzania. To właśnie oznacza odkurzacz bezprzewodowy 2 w 1 – dwie opcje przechowywania i ładowania do wyboru, co stanowi znaczne udogodnienie dla miłośników porządku.

Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy – dodatkowe akcesoria i łatwe przełączanie trybu

Bezprzewodowy odkurzacz Samsung to także dodatkowe wymienne końcówki takie jak minielektroszczotka, dzięki której w łatwy sposób usuniemy kurz z kanapy czy wnętrza samochodu, szczotka z miękkim włosiem do odkurzania delikatnych powierzchni i szczelinówka, która pozwala usunąć kurz z trudno dostępnych powierzchni, takich jak szczeliny między meblami czy poduszkami na kanapie. Turboelektroszczotka skutecznie oczyści zaś dywany i wykładziny, nawet z trudnej do usunięcia sierści zwierząt. Jeśli chcesz użyć jej do twardych powierzchni, wystarczy jedno kliknięcie. Najlepszy odkurzacz bezprzewodowy Samsung Jet pomoże Ci nie tylko zachować domowe pielesze w idealnej czystości, ale także sprawi, że polubisz sprzątanie, ponieważ wymagać będzie ono znacznie mniej wysiłku niż przy użyciu tradycyjnego sprzętu, a efekty będą naprawdę godne pozazdroszczenia.

/ Artykuł nadesłane

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx