11 kwietnia 2021

Profile okienne PVC- czym kierować się przy zakupie?

Profile okienne wykonane z PVC, to jedne z najczęściej wybieranych produktów podczas budowy czy remontu. Ten wybór jest nie przypadkowy, ponieważ PVC to materiał solidny, wytrzymały i trwały przez lata. Oferta profili jest coraz szersza, a najnowsze modele w pełni wpisują się w nowoczesne i energooszczędne budownictwo. Jednym z nich jest profil okienny Elegant, który jest uznawany za jeden z najlepszych na rynku.

Profile okienne wykonane z PVC, to jedne z najczęściej wybieranych produktów podczas budowy czy remontu. Ten wybór jest nie przypadkowy, ponieważ PVC to materiał solidny, wytrzymały i trwały przez lata. Oferta profili jest coraz szersza, a najnowsze modele w pełni wpisują się w nowoczesne i energooszczędne budownictwo. Jednym z nich jest profil okienny Elegant, który jest uznawany za jeden z najlepszych na rynku.

Jakie profile okienne wybrać by służyły nam przez lata?

To, o czym wcześniej wspomnieliśmy, to rosnąca popularność profili wykonanych z PVC, czyli polichlorku winylu.  Ten materiał to tworzywo sztuczne o niezwykłych właściwościach wytrzymałościowych, przy czym łatwy do kształtowania. To czyni go idealnym, wszechstronnym materiałem do wykonania profili okiennych. Jako inwestorzy musimy wiedzieć, jakie właściwości fizyko-chemiczne ma materiał, z jakiego wykonane są okna, bo to on ma wpływ na ich trwałość. Profile okienne Elegant, nie podlegają biodegradacji i nie wyginają się. Wilgoć i światło słoneczne nie uszkadzają ich struktury. Dodatkowo w profilach Elegant zastosowano innowacyjną technologię ThermoFibra z zastosowaniem włókien szklanych, która sprawia, że są on jeszcze mocniejsze i wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami izolacyjnymi.

Jakie wymagania musi spełniać profil okienny?

Idealny profil okienny to połączenie walorów estetycznych i praktycznych. Skrzydło okienne powinno wpisywać się w całościową koncepcję domu, stanowić jego dodatkową ozdobę. Profile okienne Elegant, zostały wykonane z niezwykłą starannością i wyróżniają się swoim smukłym wyglądem. Przy wyborze, mamy dostęp do gamy ponad 50 kolorów, w błyszczącym lub matowym wykończeniu. Drenaż został ukryty, by nie wpływał na wygląd okna. Możesz mieć pewność, że wpiszą się w każdy styl.

Drugim bardzo ważnym elementem są parametry techniczne. Okno powinna charakteryzować dobra termoizolacja. Profile okienne Elegant zapewniają komfort bez względu na warunki pogodowe. Charakteryzują się doskonałymi wartościami termoizolacyjnymi i spełniają wysokie standardy w zakresie energooszczędności. Okna tego typu, pozwolą Ci stworzyć budynek pasywny. Szklenie w trzech warstwach i sześć komór w profilach Elegant sprawia, ze straty ciepła są zminimalizowane by rachunki za ogrzewanie były jak najmniejsze.

Co więcej warto wiedzieć o profilach Elegant?

Dzięki zastosowanej technologii, możliwe jest szklenie na wysokość 2,5 metra co pozwala tworzyć nowoczesne formy i ściany okienne.

Nie bez znaczenie jest również bezproblemowy sposób konserwacji i czyszczenia okien. Nie musisz ich malować, lakierować ani zabezpieczać. Do mycia wystarczy woda i łagodne środki myjące.

Profile to wybór przyjazny środowisku, ponieważ PVC w 100 % nadaje się do recyklingu.

Ze strony producenta profili Elegant możesz liczyć na profesjonalną pomoc i porady, a także sprawny montaż i wieloletnią gwarancję.

Aby poznać szczegóły wejdź na stronę https://elegant.deceuninck.com/pl/

0 0 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x