6 maja 2021

Dodatkowa karta SIM w Orange – skorzystaj z okazji

Potrzebujesz drugiego numeru? A może chcesz płacić wspólny rachunek z bliską osobą? W Orange na abonament możesz skorzystać z dodatkowej karty SIM w okazyjnej cenie. Poznaj szczegóły oferty.

Dwa numery telefonu – służbowy i prywatny – pozwalają skutecznie oddzielić sprawy biznesowe od tych codziennych. Na rynku nie brakuje smartfonów z funkcją Dual SIM, która umożliwia wygodne korzystanie z dwóch kart SIM. Na urządzeniu z taką funkcją możesz odbierać rozmowy przychodzące z dwóch numerów. Samodzielnie wybierasz, z której karty chcesz wykonać połączenie czy wysłać SMS. Z dodatkowej karty SIM może skorzystać także Twój bliski – dziecko, partner lub partnerka. Opłata za drugi numer doliczana jest do Twojej dotychczasowej faktury. Dzięki temu znika konieczność regulowania dwóch oddzielnych płatności.

Dodatkowa karta SIM w Orange – jak skorzystać?

Jeżeli korzystasz z abonamentu w Orange, w każdej chwili możesz zamówić dodatkową kartę SIM. Zrobisz to za pomocą formularza online: https://www.orange.pl/lp/dodatkowe-sim. Podczas składania zamówienia możesz zdecydować się na nowy numer, możesz też przenieść do Orange numer z innej sieci.

Dodatkowa karta SIM to druga oferta, którą musisz wybrać – niezależnie od tego, z jakiej korzystasz na pierwszej karty SIM. Do wyboru masz cztery plany abonamentowe.

Plan Mobilny 35:

  • pakiet 3 GB (w tym 3 GB w roamingu UE),
  • nielimitowane rozmowy w kraju i roamingu UE,
  • SMS/MMS w kraju i roamingu UE – 20 gr.

Plan Mobilny 45:

  • pakiet 7 GB (w tym 5,26 GB w roamingu UE),
  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu UE.

Plan Mobilny 55

  • internet bez limitu – 15 GB (w tym 6,42 GB w roamingu UE) z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s,
  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu UE.

Plan Mobilny 75

  • internet bez limitu – 70 GB (w tym 8,76 GB w roamingu UE) z pełną prędkością, potem do 1 Mb/s,
  • nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i roamingu UE,
  • sieć 5G.

Dodatkowa karta SIM – dodatkowe korzyści

Niezależnie od tego, który plan wybierzesz, Twój miesięczny abonament za drugi numer będzie obniżony o 20 zł. Nie musisz też ponosić opłaty aktywacyjnej w wysokości 50 zł. Co więcej, otrzymasz dodatkowy pakiet 3 GB do podziału między dwa numery. Podczas zamawiania dodatkowej karty SIM możesz zdecydować się na zakup telefonu. W sklepie Orange znajdziesz smartfony w zaskakująco niskich cenach. W ofercie dostępne są zarówno najnowsze flagowce, jak i sprawdzone modele ze średniej półki. Dzięki możliwości rozłożenia opłaty na raty unikniesz dużego, jednorazowego wydatku.

W ramach pierwszego miesiąca umowy możesz za darmo przetestować platformę streamingową HBO GO. W Planie Mobilnym 55 i Planie Mobilnym 75 możesz bez dodatkowych opłat wypróbować usługę Video Pass. Dzięki niej możesz korzystać z serwisów wideo (m.in. Netflix, HBO GO, YouTube) bez zużywania pakietu.

eSIM w Orange – nowoczesna alternatywa

Orange umożliwi Ci skorzystanie z nowego rozwiązania, jakim jest eSIM. Wirtualna karta SIM działa na tej samej zasadzie, co plastikowa karta SIM – pozwala na zalogowanie się do sieci i korzystanie z usług. Nie musi być jednak fizycznie umieszczona w telefonie czy w innym urządzeniu. eSIM ma formę wirtualną. Karta zapisywana jest na wbudowanym w urządzenie module. Dzięki wirtualnej karcie SIM możesz korzystać z tego samego numeru telefonu na dwóch smartfonach – bez konieczności wyrabianiu duplikatu karty SIM. eSIM możesz zainstalować także na smartwatchu czy tablecie.

Orange jest pierwszym polskim operatorem, który zapewnił swoim klientom dostęp do tej technologii. Z eSIM możesz skorzystać w ofercie na abonament, a także w Orange Flex. Więcej o możliwościach karty eSIM przeczytasz w poradniku Orange: https://www.orange.pl/poradnik/swiat-orange/co-to-jest-esim-i-jak-dziala/

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Kontakt dla firm zainteresowanych publikacjami na Ofio: reklamajola@wp.pl
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx
()
x