Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

12 lipca 2024

Jak wyszukać kody rabatowe, promocje i ciekawe wyprzedaże w Internecie?

Zakupy przez Internet to już dla każdego norma i codzienność. Branża E-commerce rośnie bardzo dynamicznie i już mało jest osób w Polsce, nierobiących zakupów przez Internet. Jest to przede wszystkim wygodny sposób dokonywania zakupów, gdzie do dyspozycji mamy tysiące sklepów Internetowych. Co ważne, nie każdy jeszcze wie i nie każdy korzysta z dodatkowych bonusów, jakie firmy przygotowują dla swoich klientów Internetowych. Często spotkać możemy dodatkowe kody rabatowe, które wpisane w trakcie dokonywania płatności na sklepie powodują rabat. Finalnie za produkt płacimy znacznie mniej niż bez kuponu. Prowadzenie sklepu Internetowo wiąże się ze znacznie mniejszymi kosztami niż sklep stacjonarny. Dzięki temu firmy często organizują dodatkowe wyprzedaże i okazje dla swoich klientów, którzy postanowią dokonać zakupów online. Jednak nie każdy wie, gdzie i jak może wyszukać odpowiednie kody rabatowe do danego sklepu. W tym artykule postaramy się pokazać, gdzie i jak szukać najlepszych okazji do tysięcy sklepów Internetowych. Mamy nadzieję, że dzięki tej wiedzy uda się znacznie oszczędzić na zakupach produktów oraz usług online.   

Czym są Kody rabatowe, kupony rabatowe i jak je wyszukać oraz użyć?  

Firmy często oferują jako formę promocji kody rabatowe lub kupony do swoich sklepów. Dzięki takiej akcji mogą zachęcić potencjalnego klienta do skorzystania z ich oferty. Chyba każdy z nas woli skorzystać przykładowo z kodu rabatowego 20% i zamiast zapłacić 100 zł zostawić w sklepie jedynie 80 zł. Każdy kto wie, gdzie i jak wyszukać najlepsze rabaty może sporo zaoszczędzić na zakupach Internetowych. Gdy już mamy odpowiedni kod wpisujemy go w danym sklepie internetowym w odpowiednim miejscu. Zazwyczaj mamy dodatkowe okienko, które zaznaczamy, że posiadamy “kupon rabatowy” i tam go wpisujemy, a cena w sklepie automatycznie się obniża.   

Gdzie znaleźć takie kody rabatowe i promocje?   

Firmy często nie pokazują swoich wszystkich promocji klientowi, ponieważ jeśli nie muszą, nie chcą obniżać cen swoich produktów. Dlatego warto śledzić promocje na specjalnych stronach, które wyszukują je wszystkie i udostępniają w jednym miejscu. Jedną ze stron Internetowych, która w jednym miejscu zbiera kody rabatowe, promocje i kupony do najpopularniejszych sklepów jest okazone.pl. Korzystając z ofert umieszczanych na tej stronie, znaleźć możemy ciekawe okazje i oszczędzić na tym co i tak robimy, na zakupach.   

Czy przez Internet możemy również oszczędzać, kupując usługi?   

W Internecie nie kupujemy już tylko produktów, ale często usługi. Tak naprawdę coraz więcej spraw możemy rozwiązywać online. Wiele firm świadczy usługi Internetowe. Nie problem jest już założyć konto bankowe, korzystając jedynie z Internetu. Telewizja, sieci komórkowe, usługi medyczne, prawne i wiele więcej usług zakupić możemy przez Internet. Popularne w Polsce stało się, chociażby zawieranie ubezpieczeń komunikacyjnych online. Na rynku mamy kilka porównywarek ubezpieczenia OC i AC, gdzie w 5 minut możemy porównać kilkadziesiąt ofert od ubezpieczalni i wybrać najlepsze dla siebie. Dzięki temu kierowcy oszczędzają czas i pieniądze, ponieważ OC przez Internet możemy kupić znacznie taniej. Dodatkowo porównywarki ubezpieczeń OC często organizują dodatkowe rabaty dla swoich klientów. Dobrym przykładem będzie tutaj firma Mubi, która często organizuje dodatkowe kody rabatowe lub konkursy, gdzie do wygrania mamy przykładowo samochody. Aktualnie Mubi posiada kod rabatowy na 150 zł. Aby z niego skorzystać, należy przejść przez specjalny link rabatowy. Aby go znaleźć, należy przejść w instrukcję, która opisuje dokładnie jak otrzymać rabat – Mubi OC kod rabatowy na 150 zł

Instrukcje znajdziemy również w tym nagraniu:

Kolejną znaną i przodującą firmą, która pozwala nam oszczędzić na ubezpieczeniu OC i AC jest Rankomat. Również firma dla swoich klientów przygotowuje ciekawe promocje i Rabaty. Co jakiś czas są nowe i warto śledzić stronę okazone.pl, która w jednym miejscu zbiera wszystkie promocje Rankomat. Aby zobaczyć aktualne promocje wato przejść na stronę – Rankomat kod rabatowy .   

Jak szybko rośnie branża E-commerce w Polsce?   

Według analiz przeprowadzonych przez PwC do roku 2026 średni wzrost wartości branży E–commerce wynosić będzie 12% rocznie. Co pokazuje, że Polacy jeszcze więcej będą kupować Internetowo na przestrzeni kolejnych lat. Pandemia dodatkowo przyspieszyła proces przenoszenia firm do Internetu. Obecnie ponad 150 000 przedsiębiorstw świadczy takie usługi, a będzie ich przybywało. Co ciekawe w porównaniu do krajów zachodnioeuropejskich Polska ma relatywnie małą liczbę sklepów Internetowych, więc rynek ma jeszcze miejsce się rozwijać dynamicznie. Amazon wchodzący na polski rynek wprowadził kolejny kanał dystrybucji produktów. Co zapewne jeszcze bardziej zwiększy poziom robionych zakupów online. Coraz większa konkurencja powoduje, że sklep, który nie oferuje okazyjnych produktów, nie tworzy przecen i wyprzedaży, nie udostępnia kodów rabatowych dla swoich klientów, nie jest już konkurencyjny. Taka rywalizacja wśród sklepów Internetowych sprzyja każdemu klientowi.   

Podsumowanie  

Zakupy Internetowe stają się coraz popularniejsze i to raczej się nie zmieni. Coraz nowsze technologie i rozwiązania tylko przyspieszają ten trend. Dodatkowo taki proces zakupowy jest coraz bardziej chroniony i rzadkością stają się już nadużycie ze strony sprzedawców. Szczególnie w Polsce popularne jest Allegro, które ma około 50% udziałów w sprzedaży online. Klienci lubią robić tam zakupy ze względu na bezpieczeństwo, ceny i ogromną ilość produktów w jednym miejscu. Skoro i tak robimy zakupy w ten sposób, warto dodatkowo korzystać z kodów rabatowych i promocji, jakie dla nas przygotowują sklepy Internetowy. Życzymy wszystkim tanich zakupów.   

5 1 vote
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Blobie
2 lat temu

Bardzo przydatna strona, sam korzystam często ze stron z rabatami i okazjami. Dzięki temu idzie sporo zaoszczędzić 🙂

1
0
Dodaj komentarzx