Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

14 lipca 2024

Stranger Things – co wiemy o czwartym sezonie hitu Netflixa?

Wszyscy fani Stranger Things czekają z niecierpliwością na 4. sezonu serialu. Im bliżej premiery, tym więcej dowiadujemy się o jego fabule. Czym więc tym razem zaskoczy nas Jedenastka i jej przyjaciele z Hawkins? Gdzie kupimy modne gadżety z logo nowego sezonu? 

Stranger Things to niezaprzeczalnie jeden z najpopularniejszych seriali, jakie kiedykolwiek się pojawiły. Można stwierdzić wręcz, że jest to obraz przełomowy. Mocno przyczynił się bowiem do rozwoju i wzrostu zainteresowania platformami VOD, ponieważ był jedną z pierwszych produkcji Netflixa, które odniosły tak ogromny sukces. Trzymająca w napięciu fabuła, świetni bohaterowie i nostalgiczny klimat lat 80. – tak właśnie wygląda recepta na sukces według Stranger Things. W lipcu tego roku miną już 2 lata od premiery ostatniego, czyli 3. sezonu serialu. Pandemia mocno pokrzyżowała plany produkcyjne, dlatego wciąż czekamy na 4. sezon. W sieci pojawia się jednak na jego temat coraz więcej informacji. Gadżety Stranger Things już czekają na największych fanów. Czego możemy się więc spodziewać? 

Stranger Things — kiedy premiera 4. sezonu?

To obecnie chyba jedno z najczęściej zadawanych pytań, jeśli chodzi o Stranger Thins. Mało który serial wywołuje tyle emocji, a nie da się ukryć, że twórcy tego obrazu pozostawili nas po ostatnim sezonie z dość dużym napięciem. Nic więc dziwnego, że fani podchodzą do daty premiery z dość dużą niecierpliwością. Kiedy więc Stranger Things pojawi się na platformie Netflix? W normalnych okolicznościach z pewnością bylibyśmy już dawno po premierze. Jednak pandemia dość mocno pokrzyżowała plany z tym związane. Zdjęcia, zamiast odbyć się zgodnie z planem, czyli w marcu 2020, zaczęto realizować dopiero we wrześniu. Nic więc dziwnego, że data musiała zostać przesunięta. 

Obecnie Netflix nie podał jeszcze dokładnej daty premiery najnowszego sezonu Stranger Things. Mamy jednak sporo powodów, by przypuszczać, że nastąpi to już całkiem niedługo. Na platformie dostępne są już bowiem dwa teasery sezonu 4. Wiele osób twierdzi, że najnowsze odcinki pojawią się najpewniej w lipcu — tak, jak było w przypadku sezonu 1. i 3. Możemy więc szykować powoli gadżety i koszulki Stranger Things

Stranger Things sezon 4. — czego możemy się spodziewać? 

Sezon 3. Stranger Things pozostawił nas z kilkoma ważnymi pytaniami. Jednak największą zagadką jest to, co stało się z Hopperem. Z pewnością większość widzów nie kryła wzruszenia i smutku przy ostatnim odcinku poprzedniego sezonu. Czy jednak tak ważna postać mogłaby zniknąć z ekranu? Twórcy są w tej kwestii zgodni z fanami — absolutnie nie! Z jednego ze zwiastunów, zatytułowanego ”Pozdrowienia z Rosji” dowiadujemy się, że Hopper żyje, lecz znajduje się w rosyjskim obozie pracy. Możemy się więc spodziewać, że spora część fabuły będzie krążyć wokół perypetii policjanta. 

Gadżety Stranger Things — modne akcesoria dla fanów serialu

Absolutnym hitem stał się nie tylko sam serial, ale i wszystko, co z nim związane. Mimo że jego fabuła wciąż jest otwarta, on już zyskał miano kultowego, a jego logo znakiem firmowym. Najlepszym dowodem na to jest popularność gadżetów Stranger Things. Chyba każdy fan tego serialu ma w swojej kolekcji takie akcesoria.

Największą popularnością cieszą się przede wszystkim koszulki stranger things z nadrukiem z logo serialu lub z grafikami przedstawiającymi jego bohaterów. Premiera 4. sezonu to doskonała okazja na zakup takiego modnego gadżetu. To może być także wspaniały pomysł na prezent dla miłośników serii przygód przyjaciół z Hawkins. 

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx