Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

2 grudnia 2022

Przeszczep – skuteczna metoda na odzyskanie włosów

Przeszczep włosów jest uznawany za jedną z najskuteczniejszych metod na odzyskanie włosów. Dziś zabieg ten stał się łatwo dostępny i można z niego skorzystać nie tylko u nas w kraju. Przeszczep włosów w Turcji (transplantacja włosów) to opcja, na którą decyduje się coraz więcej osób mających problem z łysieniem androgenowym.

  1. Przeszczep włosów – na czym polega?
  2. Jak wybrać klinikę przeszczepu włosów.
  3. Przeszczep włosów – dlaczego Turcja.

Łysienie androgenowe, czyli utrata włosów z powodów genetycznych czy hormonalnych, dotyka zarówno kobiet, jak i mężczyzn. I w obu przypadkach (choć w przypadku płci pięknej jest postrzegane jako większy problem) takie łysienie to powód kompleksów, zaniżenia własnej samooceny i złego samopoczucia, jeśli chodzi o względy estetyczne. Łysienie jest problemem bardzo powszechnym, jednak istnieją metody, takie jak przeszczep włosów (np. w opcji: przeszczep włosów Turcja), które skutecznie pomogą pozbyć się problemu. Na czym polega przeszczep włosów, ile kosztuje przeszczep włosów i dlaczego warto rozważyć kwestię: przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji – o tym w dalszej części artykułu.

Przeszczep włosów – na czym polega?

W telewizji, Internecie czy w gazetach aż roi się od reklam rzekomo cudownych środków na łysienie. Jednak prawda jest taka, że w większości przypadków łysienia androgenowego najlepszą i – co najważniejsze – najskuteczniejszą metodą na to, by znów cieszyć się bujnymi włosami, jest przeszczep. Przeszczep włosów – inaczej transplantacja włosów – to zabieg, który polega na pobraniu z dolnej i bocznej części głowy zespołów mieszków włosowych i przeszczepieniu ich w miejsca objęte łysieniem. Zabieg trwa przeważnie od 3 do 8 godzin i przeprowadza się go w znieczuleniu miejscowym. Transplantacji włosów można dokonać dwiema metodami. Przeszczep włosów metodą FUE to sposób najnowocześniejszy i polega on na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych i przeszczepianiu ich w miejsca objęte łysieniem. Tą metodą w Dr. Serkan Aygin Clinic jest wykonywanych większość przeszczepów. To metoda bardziej precyzyjna i pozostawiająca mniejsze blizny niż wcześniej stosowane metody. Stosowana jest też opcja: przeszczep włosów metodą DHI. Rozważając więc kwestię, jaką wybrać klinikę przeszczepu włosów, należy się dowiedzieć, jaką metodą przeszczep będzie wykonywany i czy klinika oferuje wybór metody.

Jak wybrać klinikę przeszczepu włosów

Jak już wcześniej wspomniano, wybierając klinikę transplantacji włosów, warto zorientować się, co do stosowanych tam metod. Obecnie nie musimy się decydować tylko na rodzime kliniki oferujące tego typu zabiegi. Przeszczep włosów w Turcji to wybór bardzo popularny, który skutkuje komfortem, trwałymi efektami, a tym samym – zadowoleniem pacjentów. Dla wszystkich tych, którzy gotowi byliby skorzystać z takiej opcji, ale zastanawiają się, jak zorganizować przeszczep włosów w Turcji, FlyMedica jest idealnym rozwiązaniem. Korzystając z usług wyłącznego przedstawiciela, możemy liczyć na kompleksową opiekę przed wylotem do Stambułu, na miejscu w klinice na pomoc tłumacza oraz na pełen profesjonalizm z zachowaniem najwyższych standardów higieny, jeśli chodzi o wykonanie zabiegu.

Przeszczep włosów – dlaczego Turcja

Niewątpliwie przy wyborze kliniki przeszczepu włosów liczy się także to, ile zabieg kosztuje. Przeszczep włosów i jego cena to kwestia, którą także należy rozważyć. Jeśli chodzi o transplantację włosów w Turcji, to pod względem ceny wypada ona bardzo korzystnie – bo nie ma co ukrywać, że zabieg do tanich nie należy. Dlatego też odpowiedź na pytanie: ile kosztuje przeszczep włosów może być ostatecznym argumentem w rozwiązaniu dylematu: przeszczep włosów w Polsce czy w Turcji.

Świat bez granic to także możliwość wyboru usług klinik medycznych na całym świecie. W takim przypadku jak przeszczep włosów również warto skorzystać z takiej możliwości. Na pewno poskutkuje to zażegnaniem problemów z łysieniem, a tym samym – naszą satysfakcją.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx