Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 lipca 2024

Projektor gwiazd jako idealny gadżet oświetleniowy do twojego pokoju

Każdy z nas, szczególnie po ciężkim dniu marzy o odpoczynku. Nasz pokój jest naszą swoista oazą, do której właśnie po takim dniu możemy udać się na zasłużony relaks. Nic więc dziwnego, że za każdym razem dbamy o to, by nasza przestrzeń była jak najlepiej udekorowana i wyposażona, a także by panowała w niej jak najlepsza atmosfera. Często dokupujemy do naszego pokoju wiele gadżetów, by wykreować niesamowity nastrój, który sprzyja odprężeniu. Warto więc zwrócić uwagę na projektor gwiazd, który całkowicie odmieni nasz pokój.

Gadżet, który wprowadzi do twojego pokoju niesamowity nastrój- galaktyczny projektor gwiazd

Każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest oświetlenie przestrzeni w której wypoczywamy. Zbyt ostre światło może powodować problemy ze skupieniem, dodatkowo nas pobudzać, a co najważniejsze negatywnie wpływać na nasz wzrok. Zbyt słabe oświetlenie z kolei, nie będzie dekoracją naszego pokoju, a jedynie będzie nam wielokrotnie utrudniało życie. Szukając więc gadżetów oświetleniowych, koniecznie musicie zwrócić uwagę na projektor gwiazd. To właśnie dzięki niemu, wprowadzicie do pokoju prawdziwie relaksującą atmosferę. Pomieszczenie może zmienić się w prawdziwą galaktyczną oazę, dzięki dziesięciu kombinacjom laserowych gwiazd i mgławic. Dodatkowo różnorodne kolory wyświetlanych przez projektor mgławic, można dostosować do swojego nastroju i dowolnie je zmieniać. Projektor gwiazd to innowacyjny i nowoczesny gadżet, który z łatwością pomoże ci wprowadzić odpowiedni nastrój do pomieszczenia. Dodatkowo jest on wyposażony w trzy tryby jasności. Jeśli więc marzysz o chwili relaksu, możesz śmiało przygasić oświetlenie, jeśli jednak cenisz sobie dynamikę, możesz śmiało wybrać energiczny, jasny kolor.

Stwórz odpowiedni nastrój, dzięki możliwości odtwarzania muzyki

Projektor gwiazd w zestawie posiada głośniki, które za pośrednictwem Bluetooth z łatwością połączysz ze swoim telefonem. Dodatkowo znajdziesz wejścia na kartę pamięci, a także możesz połączyć je przy pomocy tradycyjnego kabla USB. Z łatwością możesz kontrolować odtwarzanie muzyki, pomijać utwory, zwiększać lub zmniejszać głośność z poziomu swojego telefonu lub przy użyciu dołączonego do zestawu pilota. Wraz z galaktycznym oświetleniem, muzyka stworzy idealny nastrój. Jednak to jeszcze nie wszystko. Galaktyczny projektor gwiazd ma szeroką gamę trybów i aż sześć cyklicznych kombinacji kolorystycznych. Z łatwością można więc dopasować jasność, a także czas przez który projektor będzie wyświetlał galaktykę.

Laser emitujący gwiazdy przy wyświetlaniu galaktyki

Projektor gwiazd wyposażony jest w jedyny w swoim rodzaju laser, który emituje gwiazdy. Co więcej, możesz go włączać i wyłączać w zależności od twoich potrzeb. Nie zapomnij o tym, że projektor ma specjalną funkcję snu. Oznacza to, że bez problemu możesz zasnąć otoczony gwiazdami, za pomocą jednego przycisku. Wystarczy, że ustawisz timer na odpowiedni czas, a po nim, projektor samoczynnie się wyłączy. Co więcej samo urządzenie jest zasilane przy pomocy USB, więc nie musisz martwić się o dokupywanie baterii. 

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx