Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

20 lipca 2024

Jaki telefon do 1000 zł wybrać? Sprawdź!

Zastanawiasz się, jaki telefon do 1000 złotych warto kupić? Na szczęście, zakładając taki budżet, masz do wyboru różne modele. Nie będą to telefony z najwyższej półki, ale możesz po nich oczekiwać naprawdę wiele. Smartfon do 1000 złotych powinien mieć duży wyświetlacz, dobry aparat i wytrzymałą baterię. Sprawdź, czym charakteryzują się najlepsze telefony do 1000 zł.

Jaki telefon do 1000 zł wart jest uwagi

1000 złotych to pewnego rodzaju granica psychologiczna. Raczej nikt się nie zastanawia nad najlepszym telefonem do 850 czy 1115 złotych, natomiast wielu zadaje sobie pytanie, jaki telefon do 1000 złotych będzie najlepszy. Efekt? Niektórzy producenci obniżają ceny swoich flagowych modeli, tak by mieściły się one w kategorii „smartfon do 1000 zł”. Zakładając taki właśnie budżet, możesz rozważyć wiele modeli smartfonów Samsung Galaxy. Wybierając najlepsze telefony do 1000 zł dla swoich potrzeb, warto zwrócić uwagę na serię Galaxy M (np. modele M11, M12), jak i Galaxy A (np. A21s, A51).

Smartfon do 1000 zł ze świetnym obiektywem

Jeśli szukasz nie tylko telefonu do dzwonienia i surfowania po internecie, ale masz na uwadze również jego parametry związane z fotografią, interesującą propozycją może być Samsung Galaxy M12. Dlaczego powinni się nim zainteresować amatorzy robienia zdjęć? Ponieważ ma on aż 5 obiektywów w 2 aparatach! W przednim aparacie, służącym zazwyczaj do robienia selfie i prowadzenia rozmów wideo, mamy obiektyw o rozdzielczości 8 MP, co na potrzeby tego typu zadań jest bardziej niż wystarczające. Świetne selfie gwarantuje przy tym zaprogramowany efekt bokeh, czyli podkreślania nieostrości obiektów tła. Główny aparat prezentuje się jeszcze bardziej imponująco – rozdzielczość jego obiektywu to aż 48 MP, jest on dodatkowo wspierany przez 3 kolejne obiektywy: do zdjęć w trybie makro, do zdjęć panoramicznych oraz do wsparcia ostrości. To z pewnością zadowoli amatorów telefonicznej fotografii. Producent zadbał także o pojemną baterię o mocy 5000 mAh, dzięki której możesz zapomnieć o konieczności ładowania przez cały dzień intensywnego użytkowania aparatu.

Jaki telefon do 1000 zł z serii Galaxy A?

W budżecie do 1000 zł znajdziemy też telefony z serii Galaxy A: A21s oraz A51. Pierwszy z nich jest tańszy, ale standardowo ma tylko 32 GB pamięci, w czym znacząco ustępuje droższemu A51, mającemu aż 128 GB pamięci. Oba jednak wyglądają świetnie, z perfekcyjnym designem i mierzącym 6,5 cala wyświetlaczem Infinity-O. Te telefony również zaopatrzono w opisane wcześniej obiektywy, więc zapewniają wiele możliwości i swobody podczas robienia zdjęć. Wybierając najlepsze telefony do 1000 zł, warto zwrócić na nie uwagę.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx