Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

TOP 5 seriali dla młodzieży, które obejrzysz w telewizji

Seriale dla młodzieży nie tylko bawią, lecz także uczą. Przedstawiane w nich sytuacje są często bardzo podobne do tych, z którymi muszą się mierzyć nastolatkowie. Problemy sercowe, naukowe ambicje czy dysfunkcyjne rodziny to realne wyzwania młodych osób. Nie można również zapomnieć o serialach młodzieżowych, gdzie główną rolę odgrywają postacie dysponujące nadprzyrodzonymi mocami. Sprawdźmy, jakie seriale młodzieżowe obejrzymy w telewizji.

Niesamowici bohaterowie i fantastyczne przygody

1. Cień i kość

Jedną z najpopularniejszych produkcji młodzieżowych w ostatnim czasie jest „Cień i kość”. To serial, który powstał na bazie bestsellerowej serii powieści autorstwa Leigh Bardugo. Autorka wykreowała magiczny świat, w którym główną rolę odgrywa Alina Starkov. Główna bohaterka we wczesnym dzieciństwie była sierotą, a oglądający poznaje ją jako żołnierkę o nadzwyczajnych mocach, które wkrótce mają umożliwić jej wyzwolenie kraju. W serialu przenika się magia i historia, co czyni z produkcji znakomitą rozrywkę.

2. Cobra Kai

Serial „Cobra Kai” cieszy się ostatnio ogromną popularnością. Grają w nim aktorzy znani z kultowej serii filmów „Karate Kid”. W pierwszych odcinkach widzimy, jak potoczyły się ostatecznie ich perypetie – Johnny Lawrence zmaga się z problemami osobistymi, a Daniel LaRusso prowadzi niemal sielankowe życie ze swoją rodziną, prowadząc firmę samochodową. Losy bohaterów splatają się ponownie w „Cobra Kai”, jednak tym razem w momencie, gdy dorastają ich dzieci. Ciekawa fabuła zapewnia godziny świetnej rozrywki.

3. Deadly Class

Kolejnym serialem cieszącym się dużą popularnością jest „Deadly Class”. To produkcja z pogranicza dramatu i kina akcji. Fabuła opiera się na losach głównego bohatera pochodzącego z biednej rodziny, który dostaje zaproszenie do elitarnej szkoły. Jednak w jej szeregach uczeń nie uczęszcza na zwykłe przedmioty szkolne, ale opanowuje sztukę zabijania.

4. Stranger Things

Jeżeli mowa o serialach o niecodziennym formacie, często nawiązujących do nadprzyrodzonych umiejętności bohaterów, nie można zapomnieć o popularnym „Stranger Things”. Grupa dzieciaków z Hawkins uczestniczy w wydarzeniach, które mogą mieć wpływ na losy całego świata. Wszystko zaczyna się od porwania dwunastoletniego Williama Byersa. Niepozorne miasteczko skrywa swoją tajemnicę, a cała akcja nabiera rozpędu, gdy „11”, czyli dziewczynka o niesamowitych umiejętnościach, wydostaje się z murów zakładu medycznego i próbuje odnaleźć się w zupełnie innym świecie.

Klasyka seriali dla młodzieży

5. Degrassi: nowe pokolenie

Wśród klasyki dla młodzieży warto wymienić serial „Degrassi: nowe pokolenie”. To właśnie jeden z tych tytułów, w którym poruszane są poważne problemy życiowe dorastającej już młodzieży. W serial poruszone zostały problemy związane z uzależnieniami, przemocą i depresją. Fabuła opowiada również o próbie znalezienia wspólnego języka między pokoleniami, sytuacjach rodzinnych i poważnych tarapatach związanych z prawem. Dla wielu osób serial „Degrassi” jest kultową pozycją na liście seriali młodzieżowych. Płynnie poprowadzona fabuła pozwala oglądającemu utożsamiać się z bohaterami i ich przeżyciami.  Do grupy seriali takich jak Degrassi można zaliczyć również tytuły jak „Radiostacja Roscoe” czy „One Tree Hill”.

Gdzie obejrzeć ulubione seriale?

Aktualnie widz ma dużo więcej możliwości. Platformy streamingowe, wideo na życzenie czy telewizja Wi-Fi z paczkami kanałów dostępnymi na wybrany przez nas czas to niezwykle wygodny sposób na dostarczenie rozrywki.

Elastyczną usługę telewizji oferuje m.in. INEA. Oparta na szybkim światłowodzie symetrycznym o prędkości wielokrotnie wyższej niż 1 Gb/s, telewizja przez Wi-Fi pozwala na oglądanie ulubionych tytułów w najwyższej jakości. Korzystając z oferty tego dostawcy, można włączać i wyłączać paczki tematyczne kanałów telewizyjnych w każdym momencie trwania umowy, bez przywiązania na dłuższy okres. Jeśli interesuje nas konkretny sezon nowego serialu dla młodzieży, możemy wykupić paczkę kanałów filmowych i serialowych nawet na miesiąc. Oprócz tego, nowoczesny dekoder HIWAY umożliwia nagrywanie odcinków serialu, cofanie danego programu do początku, a nawet oglądanie serialu emitowanego do 7 dni wstecz. Taka telewizja Wi-Fi umożliwia oglądanie ulubionych tytułów w niemal każdym momencie i w świetnej jakości.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx