Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

19 lipca 2024

Koszulki siatkarskie – jak je spersonalizować?

Według przepisów każdy siatkarz, który bierze udział w oficjalnym meczu musi mieć koszulkę w jednolitym dla wszystkich zawodników kolorze, a także odpowiednio oznaczoną. Przyjęło się, że na koszulkach siatkarskich umieszcza się zwykle napis (imię, nazwisko, nazwę klubu etc.), numer zawodnika, a także herby, flagi, logotypy sponsorów – czyli inne formy graficzne. Jak wykonać dobrze personalizację i gdzie najlepiej to zrobić?

Gdzie zrobić nadruk na koszulki siatkarskie?

Tak naprawdę najprostszą i najwygodniejszą formą personalizacji koszulek siatkarskich jest zamówienie takiej usługi bezpośrednio podczas robienia zamówienia na stroje meczowe. Jest to opcja nie tylko zazwyczaj najtańsza, ale również najwygodniejsza dla klubu/drużyny. Po pierwsze – otrzymuje się już gotowy do założenia na mecz produkt, po drugie – na etapie realizacji nadruku można konsultować się z producentem, nanosić zmiany itp. Czasami nadruk może nie pasować lub kolidować z wybranym, fabrycznym nadrukiem graficznym na koszulce. Wtedy można od razu zmienić koncepcję projektu, lub wybrać inny model koszulki siatkarskiej PEHA https://pehasports.com/odziez-do-siatkowki/koszulki-siatkarskie . Możliwości w takiej sytuacji naprawdę jest wiele. Podsumowując – nadruk najlepiej zamówić od razu przy kompletowaniu stroju siatkarskiego – niektóre marki sportowe oferują wykonanie go gratis, pod warunkiem osiągnięcia minimalnej liczby koszulek w zamówieniu (np. u PEHA).

Jaką metodę wybrać?

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele metod personalizacji koszulek siatkarskich. Do tej, która nie tylko nie ogranicza w realizacji zaplanowanego projektu, ale również nie wpływa na naturalne właściwości dzianiny, z której uszyte są koszulki jest sublimacja. Polega ona na dosłownie wtopieniu wcześniej przygotowanego projektu we włókna dzianiny. Dzięki temu, wybrany przez zespół nadruk na koszulki siatkarskie staje się integralną częścią koszulki i jest tak samo jak ona elastyczny i trwały. Wspominając tez inne metody personalizacji, warto również odnieść się do termotransferu, który polega na użyciu specjalnego papieru transferowego i  przeniesieniu nadrukowanego projektu na powierzchnię koszulki siatkarskiej specjalną prasą emitującą wysokie temperatury. Tego rodzaju techniki mogą jednak wpływać na ograniczenie w realizacji wszystkich projektów. Najlepiej bowiem sprawdzają się przy zastosowaniu jednego, dwóch kolorów.

Tak naprawdę metoda personalizacji ma wpływ nie tylko na prezencję na boisku, ale również na dalszą żywotność koszulek. Popękany nadruk nie będzie wyglądał dobrze, nawet mimo faktu umieszczenia go na koszulce naprawdę wysokiej jakości. To właśnie dlatego wybór techniki nadruku i dalsze postepowania ze spersonalizowaną koszulką siatkarską mają tak duże znaczenie.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx