Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

14 lipca 2024

Zatrzaśnięte kluczyki w aucie – co robić?

Wystarczy chwila nieuwagi, aby znaleźć się w sytuacji w której kluczyki od pojazdu znajdują się na siedzeniu, a my zostaliśmy bez możliwości dostania się do środka auta. Pierwsza myśl to próba siłowego otwarcia pojazdu, która może okazać się bardzo kosztowna ze względu na potencjalne uszkodzenia auta. Warto ochłonąć i wybrać sprawdzoną opcję jaką jest awaryjne otwieranie samochodów, która to usługa świadczona jest przez licencjonowane firmy ślusarskie. Co warto, a czego nie warto robić w takiej, awaryjnej sytuacji?

Samodzielna próba dostania się do auta

Kierowca, który przez własną nieuwagę zatrzasnął kluczyk we wnętrzu pojazdu z pewnością jest zły na siebie i po prostu wolałby ten fakt ukryć przed innymi. Lekkomyślność i pośpiech mogą doprowadzić do takiej sytuacji, w której jedynym szybkim rozwiązaniem na awaryjne otwieranie samochodu okazuje się wybicie szyby. Nie jest to jednak sensowne i racjonalne rozwiązanie. Oprócz wcale niemałych kosztów związanych z wymianą szyby, może dojść jeszcze konieczność tłumaczenia się policji w przypadku jeśli ktoś zaalarmuje funkcjonariuszy do nietypowej sytuacji na publicznym parkingu. Inną opcją jest skorzystanie z metod, które bogato opisane są na różnego rodzaju stronach internetowych. Na przykład z metody na tak zwany „wieszak”. W gruncie rzeczy polega to na próbie odryglowania drzwi poprzez wsadzenie między szczelinę między szybą i karoserię czegoś na kształt wieszaka. Może wydawać się to dość proste i zrozumiałe, bo polega na próbie odblokowania zamka od środka, ale realnie jest to praktycznie niemożliwe, bo zależy od szczęścia, modelu auta, wiedzy, cierpliwości i wielu innych czynników, które realnie prowadzą do jednego wniosku – szkoda na to czasu.

Pomoc specjalisty w otwieraniu zamków

Zamiast tracić czas na nieudane próby otwierania zamka amatorsko, lepiej od razu zdać się na specjalistę ślusarskiego z https://www.pogotowie-zamkowe-gdynia.pl/, który zajmuje się tego typu działaniami na co dzień. Tak – firma ślusarska wyjeżdża do klientów praktycznie codziennie i pomaga w dużo bardziej błahych, a często kuriozalnych sytuacjach. Nie ma więc powodów do wstydu – każdy może znaleźć się w nietypowej sytuacji, a przecież liczy się czas i szybkie rozwiązanie problemu. Z tego też powodu w przypadku pogotowia zamkowego można liczyć na to, że dzwoniąc o każdej porze dnia i nocy będzie ktoś kto przybędzie na miejsce i pomoże kierowcy dostać się do własnego samochodu. Pogotowie ślusarskie wykonuje otwieranie zamków w sposób bezinwazyjny, a więc dyskretnie oraz bez ryzyka jakichkolwiek uszkodzeń i co najważniejsze – skutecznie.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx