Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

1 czerwca 2023

Technika odbudowy zębów all on 4 – cena

Utrata zębów może być wynikiem różnych zdarzeń losowych. Dotyczy ona nie tylko osób starszych. Wszelkiego rodzaju predyspozycje genetyczne czy wypadki mogą spowodować, że nawet osoby młode będą borykać się z kompleksem niepełnego uzębienia. To właśnie z myślą o tych osobach gabinet stomatologiczny oferuje technikę odbudowy zębów – all on 4. Na czym ona polega i jaka jest jej cena?

Cena za zabieg all on 4

Decydując się na technikę all on 4 cena z pewnością będzie kwestią rodzącą wiele pytań. Koszt zaczyna się od 25 tys. jednak uzależniony jest od wielu czynników. Jak się jednak okazuje cena ta nie jest wcale wygórowana biorąc pod uwagę, jak wiele osób decyduje się na nią. Warto mieć jednak na uwadze, że w przypadku tej techniki, nie możemy liczyć na natychmiastowy efekt. Całość leczenia rozciąga się na około 3 miesiące. Jednak efekt, który możemy uzyskać dzięki tej technice jest zdecydowanie wart naszej uwagi.

Co zawiera w sobie cena za zabieg all on 4?

Implanty zębowe są rozwiązaniem, na które decyduje się coraz więcej osób. Jest ono dużo bardziej komfortowe niż tradycyjne protezy, a przy tym nie odznaczają się od naszych naturalnych zębów. Po pewnym czasie implanty all on 4 traktujemy jak swoje własne zęby. Pamiętaj jednak, że przed podjęciem ostatecznej decyzji co do zabiegu warto zwrócić uwagę na wszystkie elementy objęte ceną zabiegu z wykorzystaniem techniki all on 4. W przypadku niektórych pacjentów konieczna będzie do wykonania regeneracja tkanki kostnej, której cena nie jest objęta samym pakietem. Wówczas koszt usługi wzrasta. Aby dowiedzieć się co będzie potrzebne do wykonania naszych implantów, warto umówić się na konsultacje z lekarzem. Wiele placówek oferuje darmowe konsultacje, które nie zobowiązują do dalszych kroków. Jeśli cena okaże się zbyt wysoka na nasze możliwości, po prostu nie skorzystamy z zabiegu. Choć w rzeczywistości zdarza się to rzadko ze względu na dopasowanie usług do potrzeb i możliwości pacjenta.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx