Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

30 stycznia 2023

Piętrowe domy modułowe: tania i komfortowa opcja

Żyć w idealnym domu beztroskim życiem — marzenie prawie każdego człowieka. Właśnie dlatego modułowe domy całoroczne stały się prawdziwym trendem ostatniej dekady. Takie projekty są idealne do wygodnego życia w przystępnej cenie. Konstrukcje prefabrykowane przewyższają klasyczne budynki między innymi tym, że ich budowa zajmuje znacznie mniej czasu. Ponadto unikalną właściwością domów modułowych jest mobilność – można je rozbierać i przewozić w nowe miejsce nieograniczoną ilość razy bez utraty jakości.

W dzisiejszym artykule dowiesz się o ilości pięter, powierzchni, cenie i innych właściwościach całorocznych domów modułowych od producenta Modulex.

Cechy i parametry domów modułowych

Produkcja modułów. Domy modułowe firmy Modulex są produkowane w ciągu nie więcej niż 30 dni we własnej fabryce, która znajduje się na Ukrainie;

Charakterystyki techniczne. Budynki składają się ze standardowych modułów o powierzchni 15 metrów kwadratowych. Mogą mieć nie więcej niż trzy piętra, a ilość modułów jest ograniczona jedynie życzeniem klienta;

Dodatkowe wyposażenie. Na stronie Modulex można również zamówić wiele produktów, od mebli po kabiny prysznicowe i sprzęt AGD. Wszystko to w cenie nie wyższej niż w wyspecjalizowanych sklepach;

Dostawa. Firma Modulex posiada własną flotę samochodów ciężarowych, dzięki czemu nie musisz korzystać z usług firmy zewnętrznej, aby dostarczyć swój całoroczny dom modułowy. Konstrukcja modułów pozwala na przewóz do 8 sztuk w jednej ciężarówce, dzięki czemu nie potrzebujesz specjalnego transportu ani dodatkowych zezwoleń.

Firma Modulex i jej zalety

Firma Modulex istnieje na rynku budynków prefabrykowanych od 2006 roku. W tym czasie profesjonalny zespół zrealizował setki projektów i opracował idealny algorytm działalności. Zespół oferuje komfortowe całoroczne domy modułowe oraz inne budynki prefabrykowane w przystępnej cenie.

Na stronie Modulex znajdziesz wiele gotowych rozwiązań, ale jeśli chcesz, możesz również zamówić indywidualny projekt, który spełni Twoje wymagania i gust. Dodatkowo istnieje możliwość zamówienia domu modułowego pod klucz. Dzięki temu od momentu złożenia zamówienia Twój wymarzony dom będzie gotowy do zamieszkania w nie więcej niż półtora miesiąca!

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx