Social menu is not set. You need to create menu and assign it to Social Menu on Menu Settings.

7 lutego 2023

Ile kosztuje konto osobiste online? Sprawdź najtańsze rachunki bankowe!

Potrzebujesz nowego konta i zastanawiasz się, ile kosztują teraz najlepsze konta bankowe? Mamy dobrą wiadomość: możesz za nie w ogóle nie płacić! A co więcej – możesz na nim jeszcze zarobić!

Czasy, kiedy korzystanie z internetowego konta osobistego wiązało się z jakimiś opłatami, dawno minęły. Współcześnie coraz więcej banków oferuje darmowe konta osobiste. Wystarczy tylko spełnić warunki banku.

Jakie warunki musisz spełnić, żeby nie płacić za konto?

Warunki banków, których spełnienie gwarantuje Ci brak opłat za konto, różnią się między sobą. Łączy je jedno: są proste do spełnienia. Zazwyczaj wystarczy aktywne korzystanie z konta osobistego.

Co oznacza aktywne korzystanie z konta? Tu właśnie pojawiają się różnice.

Jedne banki chcą, abyś miał co miesiąc wpływy w określonej wysokości – nic trudnego, jeśli pracodawca przelewa Ci na to konto wypłatę. Inne banki oczekują, że wykonasz przynajmniej jedną bezgotówkową transakcję w miesiącu. Z łatwością znajdziesz taką ofertę, której kryteria będziesz w stanie spełnić.

Warto wiedzieć, że są też banki oferujące konta darmowe bezwarunkowo lub pod warunkiem, że masz mniej niż 26 lat.

Promocje bankowe kont – o co chodzi?

Możesz zarobić na koncie osobistym, jeśli spełnisz warunki promocji. Są to promocje dla nowych klientów. Ich celem jest skłonienie Cię do aktywnego korzystania z konta i większej lojalności względem banku.

Jeśli spełnisz warunki promocji, otrzymasz nagrody. Najczęściej jest to gotówka – od 100 do kilkuset złotych – zdarzają się też bony zakupowe i subskrypcje popularnych usług. Warunki nie są wygórowane, na przykład masz w miesiącach objętych promocją zasilić konto określoną kwotą i wykonać trzy płatności kartą. Jeśli to zrobisz – otrzymasz przelew na konto lub inną nagrodę.

Jak widzisz, ponownie premiowane jest aktywne korzystanie z konta.

Konta osobiste – ranking najlepszych kont

Nie wiesz, jakie konto wybrać? Najlepsze konta osobiste znajdziesz w rankingu kont. Twórcy rankingu zbierają informacje o wszystkich dostępnych na rynku ofertach, analizują je i podsumowują dla Ciebie.

Informacje są podane w bardzo czytelny sposób. Z łatwością dowiesz się, co musisz zrobić, żeby mieć darmowe konto osobiste i czy w ramach danego konta oferowane są płatności telefonem. Co więcej, ranking jest interaktywny – możesz wyfiltrować konta po wybranych kryteriach.

Ranking pomoże Ci porównać ze sobą oferty różnych banków i wybrać takie, które nie będzie Cię nic kosztowało oraz będzie miało funkcjonalności, na których Ci zależy.

0 0 votes
Article Rating
Wydawca nie odpowiada za treści nieredakcyjne. Treści zawarte na OFIO powinny być konsultowane z lekarzem, specjalistą lub fachowcem.
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Dodaj komentarzx